Úvod Koktail V ŽiWlli budú diskutovať Bročka, Kollár, Smatana a Hudcovič

V ŽiWlli budú diskutovať Bročka, Kollár, Smatana a Hudcovič

REKLAMA

Komunitné centrum ŽiWell čaká vo štvrtok 31. marca diskusia na tému „Rok a pol po komunálnych voľbách“. V priestoroch podniku budú od 17:30 hovoriť o výzvach, nástrahách, problémoch a víziách Peter Bročka, Miro Kollár, Juraj Smatana a Tomáš Hudcovič 빨간약 다운로드. Podujatie bude moderovať Barbora Piovarčiová a štyria občianski aktivisti, ktorí boli zvolení do verejných funkcií, záujemcom poodhalia, ako sa ich predstavy zhodujú s realitou verejných funkcií a zodpovedajú aj na otázky 언터처블 영화 다운로드. V podobnej zostave diskutovali s verejnosťou aj pred voľbami v roku 2014 Two Heart2.

DSC_0205

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Sprava: Smatana, Kollár, Bročka, Hudcovič

Peter Bročka, aktívny občan, štatutárny zástupca občianskeho združenia Lepšia Trnava sa po posledných voľbách stal primátorom Trnavy. Študoval v Trnave, Bratislave a v Budapešti, kde na Central European University skončil odbor Medzinárodného obchodného práva 청년경찰 다운로드. Ani po nástupe do verejnej funkcie sa neprestal venovať rôznym aktivitám v meste.

Ďalším diskutujúcim bude Miroslav Kollár, primátor mesta Hlohovec turbo vpn. Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Bratislave a okrem iných funkcií pôsobil ako analytik, projektový manažér, člen Rady Rozhlasu a televízie Slovenska či ako generálny riaditeľ Slovenskej tlačovej agentúry 쥐가 백마리 다운로드. Ako aktivista sa postavil na čelo občianskej iniciatívy proti rozširovaniu kapacity skládky bežných a nebezpečných odpadov Vlčie hory.

Juraj Smatana pracuje ako stredoškolský učite dejepis, je známym protikorupčným aktivistom, a tiež poslancom mestského zastupiteľstva v Považskej Bystrici a krajského zastupiteľstva v Trenčíne 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Pôsobil ako poradca Ivety Radičovej, podpredseda komisie pre životné prostredie a dopravu, člen komisie na ochranu verejného záujmu. Momentálne sa okrem verejných funkcií snaží demaskovať konšpiračné teórie a rôzne HOAXy, ktoré v prehnanej miere zaplavujú internet 취영롱 다운로드.

Posledným, v Piešťanoch asi najlepšie známym členom diskutujúcej štvorice, bude Tomáš Hudcovič, ktorý pôsobí ako člen Mestského zastupiteľstva a šéf najväčšieho poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany 국제시장 영어자막 다운로드. Občiansky aktivista a a zástupca občianskeho združenia Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany,  sa snaží meniť naše mesto k lepšiemu aj reálne iptime searcher. Vďaka spoločnej iniciatíve združenia bolo napríklad zrevitalizované Lido, zavedené bezplatné wifi v centre mesta, na pešej zóne umiestnený klavír pre všetkých, a jeho členovia sa podieľajú aj na organizácii či podpore ďalších udalostí v Piešťanoch.

-lt-

REKLAMA