REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Návštevníkom mestského parku sa v sobotu 6. mája naskytol zvláštny pohľad. Štrnásť mladých ľudí na metlách behalo po lúke uprostred parku, hádzali po sebe lopty a jednu sa snažili dostať do kruhov na tyčiach Download the coward pedal 2. U niektorých tento pohľad vyvolal úsmev, u iných prekvapenie a otázky, čo je to zač. Odpoveď: skauti hrali metlobal. Nič ste o ňom nepočuli 묵향 31 txt 다운로드? Zrejme ste nečítali Rowlingovej Harry Pottera, kde metlobal bol obľúbenou hrou čarodejníkov.
Hra je tiež známa  ako muklovský metlobal (muggle quidditch), aby bola odlíšená od fiktívnej hry z Harryho Pottera, pretože samozrejme nezahŕňa magické prvky, ako sú lietajúce metly a začarované lopty Terraria Mobile. Na vysvetlenie v Harry Potter vesmíre je „mukel“ človek, ktorý nie je schopný čarovať.

Muklovský metlobal hrajú na ihrisku sedemčlenné družstvá, pričom ďalší hráči sú pripravení na striedanie, a súčasťou tímu musia byť aj dievčatá Sunflower of Detective Conan Flame.  Ihrisko, na ktorom sa hrá, má oválny tvar a na oboch koncoch sa nachádzajú tri obruče v rozličných výškach. Cieľom je streliť čo najviac gólov prehodením lopty cez obruče a získať tak viac bodov ako súper, samozrejme hráč musí pri tom sedieť na svojej metle nvda. Každé jedno skórovanie je za desať bodov. Hrá sa do chytenia zlatej stely – golden snitch, kedy sa končí zápas, alebo do vypršania časového limitu zápasu spring framework file.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tento šport vznikol v roku 2005 na Middlebury College v Middlebury v americkom Vermonte ako nápad dvoch študentov, ktorí chceli fiktívnu hru pretaviť do našej skutočnosti Kung Fu Yo download.  Od svojho vzniku sa metlobal rozrástol do takej miery, že v roku 2007 sa uskutočnil prvý „IQA World Cup“.  Na Slovensku sú 2 športové tímy venujúce sa metlobalu – Pressburg Phantoms v Bratislave a Cassovia Crows v Košiciach 검은사막m 유니크 매크로 다운로드.  

Hráči z Bratislavy prišli v sobotu do Piešťan, aby viedli zápasy turnaja západoslovenskej skautskej oblasti. Šesť tímov z radov skautov si vyskúšalo tento netradičný šport a užilo si deň plný zábavy Go piano.  Vidieť ste mohli klasické cirokové metly, pestrofarebné špeciálky, ale aj lietanie na drevených rúčkach, či plastových rúrkach. Bez ohľadu na to kto vyhral, bola skautská sobota v Piešťanoch plná zábavy a utuženia priateľstiev 이혼 양식 다운로드.

REKLAMA