Connect with us

Koktail

V Piešťanoch takmer padli dve stovky

Tak nakoniec sa to skoro podarilo! V Piešťanoch takmer padli 2 stovky. Jedna však do mínusu a druhá do plusu. O čo vlastne išlo… ? V piatok 10. júna v kryokomore – v Regeneračnom centre LINEA bolo ako obvykle mínus 110 stupňov. Návštevníkov v tento deň však bolo omnoho viac ako zvyčajne. Počas dňa otvorených dverí sem prišla takmer stovka (presne 95) novodobých „otužilcov“. Niektorí išli za overeným zážitkom, niektorí prišli vyskúšať na vlastnom tele a koži teplotu hlboko pod bodom mrazu po prvý raz 😊. Mínus 110 stupňov nezažijete len tak hocikde! Mnohí po prvej návšteve kryokomory sa už aj vracajú späť. Jednoducho pobyt v kryokomore oslovil ich dušu aj telo.

Published

on

Reklama
Reklama

 

Niekomu bolo viac zima, niekoho chlad vôbec neprekvapil 😊. Každopádne platí to isté, ako pri klasickom otužovaní v zime: „Z kryokomory ešte nikto „nasr…“ – nahnevaný nevyšiel 😊. A to tam väčšina strávila 2 až 3 minútky.
Veď pozrite na tie fotky:

Čo na to samotní návštevníci?

Reklama

Martin z Piešťan: „V kryokomore som bol po prvý krát. Nahovoril ma kamarát a musím Vám povedať, že na mňa to zafungovalo úžasne. Bol piatok, bol som pred víkendom unavený z celého týždňa, fyzicky, ale najmä psychicky. A stačilo len pár minút a bol zo mňa nový človek, plný energie. Keby som nevyskúšal, tak neverím. Škoda, že som nevyskúšal kryokomoru skôr.“

Marcela z Hornej Stredy: „Mňa sem priviedla kolegyňa. Trošku som sa bála toho chladu, ale veľa krát v práci pri káve hovorila, ako jej kryokomora pomohla s migrénou. Problémy a bolesti hlavy sa jej úplne vytratili. Chodí 2 krát do týždňa a po dnešnom zážitku sa pridám aj ja !“

Ak ste nestihli deň otvorených dverí, nevadí. Príďte vyskúšať aj Vy.

Kryokomora je otvorená pre verejnosť od utorka do soboty v poobedných hodinách od 15:00 – 19:00 a najnovšie sme pridali aj prevádzkové hodiny doobeda – štvrtky a piatky od 8:00 – 10:00.

PR

Populárne články