Úvod Koktail V Piešťanoch spoznáme slovenskú fotomodelku Európy

V Piešťanoch spoznáme slovenskú fotomodelku Európy

REKLAMA

Súťaž Fotomodelka Európy – Slovakia sa tento rok uskutoční už po ôsmy raz. Finále hostí v piatok 11. októbra piešťanský Dom umenia Download Android bitmap. V záverečnom súboji sa stretne šestnásť dievčat, ktoré predvedú svoju krásu, ale aj iné talenty.

„Súťaž Fotomodelka Európy – Fotomodella d‘ Europa organizujeme ju v spolupráci s portálom pre vlasové modelky Long Hair Prestige 폰으로 다운로드. Prezentuje súhru krásy, životného štýlu a zdravia. Vek ani výška nezohrávajú významnú rolu. Dôležitá je fotogenickosť a vnútorné vyžarovanie účastníčok,“ hovorí Ivana Matušková, riaditeľa a organizátorka podujatia z agentúry I M model 신세기 에반게리온 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podľa jej vyjadrenia dievčatá majú vďaka súťaži príležitosť spoznať profesionálny modelingový svet, pracovať s fotografom či vyskúšať si módne prehliadky Drastic Pokémon Heartgold. „Celá súťaž je o praxi – čo je potrebné vykonať, aby moja tvár bola na obálke časopisu, alebo aby som mohla predvádzať šaty na módnej prehliadke imageready? Ako reagovať vo svete, ktorý nepozná čas; len úspech a neúspech? Je to vôbec povolanie byť modelkou alebo životný štýl? Všetky tieto a podobné otázky vysvetľujem účastníčkam s cieľom vzdelávať, ukázať im reálny život a princípy modelingu,“ hovorí I 올레체 neo 다운로드. Matušková.

Takto  vyzeralo finále vlani v Nitre php file upload.

Minuloročnou víťazkou sa stala 21 ročná Lenka Rousková z Mladej Boleslavy. „Chcem sa pohybovať vo svete módy a showbiznisu, buď ako modelka alebo ako manažérka módneho obchodu 실업인정신청서 다운로드. Móda, fotenie, oblečenie, prehliadky a veľa ďalšieho v tomto smere sú mojou srdcovou záležitosťou a veľkým snom, ktorý by som si chcela splniť Java poi Excel download. Všetko by som chcela dosiahnuť vlastnou prácou, drinou a stále stúpať vyššie a vyššie. Súťaž Fotomodelka Európy ma veľmi zaujala a je pre mňa veľkou výzvou, dobrodružstvom a skúsenosťou, pretože skúsenosti sú pre mňa v živote veľmi podstatné,“ povedala úspešná súťažiaca, ktorá je študentkou na  Vysokej škole Škoda Auto a jej moto znie „Človek bez cieľa je ako auto bez motora“ 윤미래 angel 다운로드.

V piatok 11. októbra sa o 19:00 h vo finále predstaví 16 dievčat z Českej republiky a zo Slovenska. Čaká vás zaujímavý program s módnymi prehliadkami spoločenských šiat a plaviek i umelecké vystúpenia.

Viac na www.domumenia-piestany.sk alebo na www.fotomodelkaeuropy.sk, kde sa tiež dozviete o hlasovaní o najsympatickejšiu fotomodleku.

-red-

REKLAMA