Úvod Koktail V Piešťanoch spoznáme slovenskú fotomodelku Európy

V Piešťanoch spoznáme slovenskú fotomodelku Európy

REKLAMA

Súťaž Fotomodelka Európy – Slovakia sa tento rok uskutoční už po ôsmy raz. Finále hostí v piatok 11. októbra piešťanský Dom umenia Download Android bitmap. V záverečnom súboji sa stretne šestnásť dievčat, ktoré predvedú svoju krásu, ale aj iné talenty.

„Súťaž Fotomodelka Európy – Fotomodella d‘ Europa organizujeme ju v spolupráci s portálom pre vlasové modelky Long Hair Prestige 폰으로 다운로드. Prezentuje súhru krásy, životného štýlu a zdravia. Vek ani výška nezohrávajú významnú rolu. Dôležitá je fotogenickosť a vnútorné vyžarovanie účastníčok,“ hovorí Ivana Matušková, riaditeľa a organizátorka podujatia z agentúry I M model 신세기 에반게리온 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Podľa jej vyjadrenia dievčatá majú vďaka súťaži príležitosť spoznať profesionálny modelingový svet, pracovať s fotografom či vyskúšať si módne prehliadky Drastic Pokémon Heartgold. „Celá súťaž je o praxi – čo je potrebné vykonať, aby moja tvár bola na obálke časopisu, alebo aby som mohla predvádzať šaty na módnej prehliadke imageready? Ako reagovať vo svete, ktorý nepozná čas; len úspech a neúspech? Je to vôbec povolanie byť modelkou alebo životný štýl? Všetky tieto a podobné otázky vysvetľujem účastníčkam s cieľom vzdelávať, ukázať im reálny život a princípy modelingu,“ hovorí I 올레체 neo 다운로드. Matušková.

Takto  vyzeralo finále vlani v Nitre php file upload.

Minuloročnou víťazkou sa stala 21 ročná Lenka Rousková z Mladej Boleslavy. „Chcem sa pohybovať vo svete módy a showbiznisu, buď ako modelka alebo ako manažérka módneho obchodu 실업인정신청서 다운로드. Móda, fotenie, oblečenie, prehliadky a veľa ďalšieho v tomto smere sú mojou srdcovou záležitosťou a veľkým snom, ktorý by som si chcela splniť Java poi Excel download. Všetko by som chcela dosiahnuť vlastnou prácou, drinou a stále stúpať vyššie a vyššie. Súťaž Fotomodelka Európy ma veľmi zaujala a je pre mňa veľkou výzvou, dobrodružstvom a skúsenosťou, pretože skúsenosti sú pre mňa v živote veľmi podstatné,“ povedala úspešná súťažiaca, ktorá je študentkou na  Vysokej škole Škoda Auto a jej moto znie „Človek bez cieľa je ako auto bez motora“ 윤미래 angel 다운로드.

V piatok 11. októbra sa o 19:00 h vo finále predstaví 16 dievčat z Českej republiky a zo Slovenska. Čaká vás zaujímavý program s módnymi prehliadkami spoločenských šiat a plaviek i umelecké vystúpenia.

Viac na www.domumenia-piestany.sk alebo na www.fotomodelkaeuropy.sk, kde sa tiež dozviete o hlasovaní o najsympatickejšiu fotomodleku.

-red-

REKLAMA