Úvod Koktail V parku lietali taniere (do košov)

V parku lietali taniere (do košov)

REKLAMA

Na slovenské pomery netradičný šport, ktorého cieľom je dostať lietajúci tanier z odpaliska do koša na čo najmenší počet hodov, ste si mohli vyskúšať v utorok 1 Gungon January. septembra popoludní v parku za Domom umenia. V horúcom počasí prišli na skusy približne dve desiatky malých i veľkých Piešťancov.

DG1Počasie bolo včera popoludní veľmi horúce, preto pravdepodobne viac lákalo trávenie voľného času pri vode Fish Dick download.  Vyskúšať diskgolfové si koše prišli najmä mladí, ktorí si udalosť všimli na Facebooku. Zahrali sme si aj my, hra je nenáročná a vhodná pre celú rodinu PowerMill 2018. Deväť diskgolfových košov majú aktivisti z OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany v spolupráci so sponzormi, ktorými sú spoločnosti Becherovka a Tenet, v pláne umiestniť za ihriskom s pirátskou loďou 스트리트 파이터 4 apk 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Cieľom je vybudovať v mestskom parku ihrisko, kde si budete môcť zahrať kedykoľvek. V ústrety nám vyšlo vedenie Domu umenia, kde sme mali predbežný súhlas riešiť tieto aktivity na ich pozemkoch 무료 카지노 게임 다운로드. Po diskusii na referáte územnej správy Mesta Piešťany a s Pamiatkovým úradom v Trnave, sa však ukázalo, že jediným možným umiestnením ihriska z pohľadu pamiatkarov sú parcely za ihriskom Pirátska loď smerom k Váhu Download chrome exe. Jedna z nich je však vo vlastníctve ministerstva hospodárstva, a tak musia najskôr prebehnúť rokovania s touto inštitúciou,“ vysvetlil Tomáš Hudcovič z občianskeho združenia v pozvánke na túto udalosť Wonderland Dubbing. Kým sa im podarí dotiahnuť tieto záležitosti, chcú usporiadať viacero podobných jednorazových podujatí.DG2

DG3

w_MG_5275

w_MG_5310-ad-, foto: T Hangul word processor. Hudcovič, A. Drahovská

REKLAMA