Úvod Koktail V nedeľu pozor na cyklistov

V nedeľu pozor na cyklistov

REKLAMA
Esesko

V nedeľu 19. mája sa koná 14. ročník cyklistického Sereďmaratónu Download The Beginning of The Hero. Pretek je zaradený v kalendári UCI. Cyklisti na trase so štartom aj cieľom v Seredi, prejdú aj obcami v blízkosti Piešťan. Na Havrane ich čaká horská prémia.  Ide sa za plnej premávky, preto organizátori prosia vodičov, aby boli k cyklistom ohľaduplní 존윅1 자막 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Trasa obsahuje ako roviny, tak aj kopce 워킹데드 시즌7 다운로드. Preteky pretínajú Trnavský a Nitriansky kraj, 5 okresov, prechádza sa 23 obcami a 2 mestami. Po Seredi nasleduje Šintava, Šoporňa, Pata, Báb, Rumanová, Rišňovce, Alekšince, Lukáčovce, Pastuchov, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce, Banka, Horská prémia – Havran, Radošina, Ardanovce, Šalgovce, Orešany, Horné Otrokovce, Tepličky, Hlohovec, Bojničky, Rýchlostná prémia – Dvorníky, Vinohrady nad Váhom, Šintava a cieľ je opäť v Seredi na Námestí Slobody OneDrive app.

Pretekári štartujú zo Serede o 10:00 h. Pri priemernej rýchlosti 41 km/h dorazia Ratnoviec o 11:31 h a do obce Banka o 11:36 h. Pri priemernej rýchlosti 30 km/h prídu cyklisti do Ratnoviec o 12:04 a do obce banka o sedem minút neskôr 혁오 22 다운로드.

Na Havrane, kde bude horská prémia môžeme prvých pretekárov očakávať pred trištvrte na dvanásť.  História preteku siaha  do roku 2006 실비 키우기 1.9 다운로드. Kedy štartoval na Slovensku 1. ročník nového cyklistického preteku. Trasa a dĺžka preteku sa počas jednotlivých rokov upravovala a vylepšovala 소설 저작권 다운로드. Počas tohto obdobia si získavala čoraz viac nadšencov cyklistiky v každom veku o čom svedčí aj narastajúci počet pretekárov. V posledných rokoch sa preteku zúčastňuje viac ako 250 pretekárov Great Escape 1 episode.

Za víťazstvá na horskej a rýchlostnej prémii sa udeľujú mimoriadne ceny najrýchlejším pretekárom. Celá trať je zabezpečená dobrovoľníkmi, skupinou motorkárov, príslušníkmi štátnej a mestskej polície 토크온 모바일 다운로드.

-red- Ilustr. foto

REKLAMA