Connect with us

Koktail

Úsmev pripravuje prechádzku rozprávkovým parkom

Published

on

Reklama

Materské centrum Úsmev funguje v Piešťanoch už desať rokov. Pri tejto príležitosti sa 9. júna uskutoční Prechádzka rozprávkovým parkom pre všetky deti a rodičov v mestskom parku v Piešťanoch.

[singlepic id=29207 w=420 h=350 float=left]„Materské centrum ÚSMEV v spolupráci s Mestom Piešťany pripravilo pre všetky deti a rodičov z Piešťan a okolia PRECHÁDZKU ROZPRÁVKOVÝM PARKOM. Návštevníci mestského parku sa ocitnú v čarovnej rozprávkovej krajine. Pri vstupe do parku (pri veľkej veveričke) dostanú deti mapu, podľa ktorej prejdú z rozprávky do rozprávky. Na ceste ich budú sprevádzať predstavitelia najkrajších rozprávok a spoločne s nimi budú deti plniť jednoduché úlohy, za ktoré ich v cieli neminie odmena. Deti budú mať možnosť vyfotiť sa s obľúbenými hrdinami a na záver si v tvorivých dielničkách niečo milé vyrobiť. Deti sa môžu nielen zapojiť do pripravených úloh, ale aj prísť oblečené v kostýmoch – nie je to však podmienkou.,“ informovali organizátori podujatia.

Reklama

Od sobotného dopoludnia do podvečera bude pripravený rozprávkový park, v ktorom na deti čakajú dobré víly, čarodejníčky, princovia a princezné, ježibaba a iné postavičky z rozprávok, nenáročné aktivity, tvorivé dielničky, maľovanie na tvár, skákací hrad, trampolína, aquazorbing a veľa zábavy spoločne s rodičmi.

Touto akciou chce MC ÚSMEV a Mesto Piešťany podporiť spoločné trávenie voľného času detí s rodičmi, príp. rodinnými príslušníkmi a sprostredkovať im nezabudnuteľný zážitok. Trasa povedie od kina Fontána, popri Dome umenia až k veľkej okrúhlej fontáne. Štart pri veľkej veveričke na začiatku parku.

Reklama

-inf-

Populárne články