Úvod Koktail Turisti z oddielu Atom Jaslovské Bohunice navštívili Záruby

Turisti z oddielu Atom Jaslovské Bohunice navštívili Záruby

REKLAMA
Esesko

Najvyšší vrch Malých Karpát – Záruby, ktorý sa nachádza vo výške 768 metrov, navštívili v nedeľu 6. septembra turisti z KST TJ ATOM Jaslovské Bohunice resident registration copy. Predpoveď počasia predpokladala dážď, ale napriek tomu prišlo vrchol zdolať približne 50 ľudí. Výstup nakoniec prebehol bez dažďa a v príjemnom polooblačnom počasí Free Sdoku. V októbri ich čaká jesenný trojboj a v rámci neho absolvujú už 37. ročník túry s názvom Jesenný Hlohovec – Piešťany.

Turisti, ktorí sa podujali v nedeľu zdolať Záruby boli obdarovaní diplomom a na dodanie energie dostali napolitánku 모탈컴뱃4 다운로드. Oddiel KST TJ ATOM Jaslovské Bohunice mal jedenásťčlenné zastúpenie a napriek tomu, že sa výstupu zúčastnilo len jediné aj to spiace dieťa, panovala dobrá nálada 인디자인 다운로드. Početná skupina prišla z Modry spolu s píšťalkárom a modranskými produktmi.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Turistický oddiel tento rok v októbri čaká jesenný trojboj pozostávajúci zo 42 appscan. ročníku prechodu Jesenným Považským Inovcom(3.10.), 31. ročníku Pochodu bankových úradníkov(10.10.) a 37. ročníku túry s názvom Jesenný Hlohovec – Piešťany(17.10.) 직쏘 랜섬웨어 다운로드.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

-lt/zdroj: Vladimir Chrapčiak-

REKLAMA