Úvod Koktail Trnavský samosprávny kraj otvoril výstavu o jadrovom palive

Trnavský samosprávny kraj otvoril výstavu o jadrovom palive

REKLAMA
Esesko

V priestoroch Trnavského samosprávneho kraja sa uskutočnila vernisáž výstavy s názvom Jadrové palivo – umenie špičkových technológií 두둥실 내 새끼 다운로드. V rovnaký deň bola otvorená aj expozícia na pôde Strednej odbornej školy elektrotechnickej, ktorá sa tiež tematicky viaže k jadrovej energetike 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Výstavy sú voľne prístupná verejnosti a potrvajú do 9. januára 2017.

DSC_1627.JPG_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Základnou myšlienkou výstavy je prepojenie špičkových technológií, využívaných pri výrobe jadrového paliva a najvýznamnejších diel svetového kultúrneho dedičstva 히오스 백그라운드 다운로드. Hlavnou úlohou projektu nie je len predstaviť výrobný cyklus podnikov vyrábajúcich jadrové palivo, ale hlavne sprístupniť verejnosti osobité čaro tohto tvorivého procesu, jeho harmóniu a kreativitu ako spoločný základ umenia a špičkových technológií 넥서스5x 유심 다운로드.

Ako objekty fotografom poslúžili vzorky produkcie, výrobné procesy, zariadenia a technológie palivovej spoločnosti TVEL, ktorá je dodávateľom jadrového paliva do slovenských jadrových elektrární Jaslovské Bohunice a Mochovce 다음 동영상 다운로드. Autori následne porovnávali produkciu podnikov tejto spoločnosti s najvýznamnejšími umeleckými dielami z oblasti výtvarného umenia, sochárstva, folklórnych artefaktov a umeleckých šperkárskych diel, medzi ktorými sú vitráže Milánskeho chrámu, mozaika starého Grécka, pyramída parížskej galérie Louvre, skice Leonarda da Vinciho, ruská matrioška a ďalšie diela 범죄 도시 다운로드.

-inf – TS TTSK/Foto: Ivan Krajčovič a Eva Virágová-

REKLAMA