Úvod Koktail Trajan už vyplával, krásy Sĺňavy si z paluby lode užijete počas celého...

Trajan už vyplával, krásy Sĺňavy si z paluby lode užijete počas celého víkendu

REKLAMA
Esesko

Krásy vodnej nádrže Sĺňava si môžete priamo z hladiny užiť od 1. apríla, výletná loď Trajan totiž zahájila počas uplynulého víkendu prevádzku blender 3d. Príjemné teplé dni prilákali na palubu množstvo obyvateľov mesta i turistov, plavby budú odteraz prebiehať pravidelne v sobotu a v nedeľu od 14.30 hodiny Jojo's Bizarre Adventures comic. Pred minulou sezónou čakala plavidlo náročnejšia oprava a výmena jedného z dieselových motorov, počas zimných mesiacov zase museli lodníci bojovať s tuhými mrazmi a pravidelne uvoľňovať ľadové zovretie Jumping free download. Zima je už dávno minulosťou a výletná loď ponúka ideálnu možnosť ako stráviť voľné chvíle. Viac informácií o prevádzke nájdete na webovej stránke Plavby loďou Linux ftp folder.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vyhliadkové plavby po Sĺňave začali 3 roky po napustení priehrady v roku 1962 dve malé plavidlá o kapacite 15 a 20 osôb 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Od roku 1964 do roku 1987 loď typu Czepel pre 140 osôb, od r.1988-1992 loď typu Bifa III-s kapacitou 162 osôb – obe pod názvom Adam Trajan Silicon Valley Season 4. Bifa bola pred rozdelením Československa predaná počas privatizácie do Prahy. Sĺňavská plavba /ďalej iba SP/ – prvá súkromná prevádzka nadviazala na tradíciu v Piešťanoch loďou – /tzv.vodný autobus/ Marcus pre 50 osôb už v sezóne 1993 keynote version. Nemohla sa však úrovňou porovnať s dvoma predchádzajúcimi štátnymi loďami. Bola dočasným riešením, prevádzku ukončila po troch sezónach 펀치 드렁크 러브 다운로드. SP – od r. 1996 prenajímala od š.p. Povodie Váhu otvorenú loď typu katamaran až do sezóny r.2008. Súčasne od r.2000 prevádzkovala vlastnú rekonštruovanú loď typu Raketa až do r Download Bad Piggies. 2006. Loď bola kvôli plavebným podmienkam, manévrovateľnosti a plytčinám v niektorých úsekoch plavebnej dráhy málo využívaná. Na začiatku rekonštrukcie lode Trajan bola predaná do Kolína Modern Family.

Na hlavnú palubu lode Trajan sa zmestí 60 osôb, ďalších 32 miest na sedenie sa nachádza na terase a na prove sú miesta na státie pre približne 15 osôb a pasažieri si môžu spríjemniť plavbu vďaka občerstveniu. Tohtoročnou novinkou je možnosť zakotvenia na novovybudovanom prístavisku pri Sĺňave I. a Sĺňave II., okrem toho pristáva aj pri Rybárskom dvore. Ak si chcete užiť plavbu piešťanskými vodami, určite sa počas víkendu vyberte na plavbu loďou Adam Trajan.

-lt/Zdroj: www.plavbylodou.szm.com/Foto: lt, www.plavbylodou.szm.com-

REKLAMA