Úvod Koktail Test donášok pizze: Polovica nebola dosť teplá

Test donášok pizze: Polovica nebola dosť teplá

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Debaty o tom, ktorá pizza v Piešťanoch je najlepšia, sa rozhodlo v piatok 17. februára večer vyriešiť osem mladých ľudí Windows 98 se download. Vybrali si osem  donáškových služieb, aby otestovali ich kvalitu, cenu aj rýchlosť.

[singlepic id=25859 w=320 h=240 float=right]„Zaujímalo nás ako donášky zvládnu celý proces Black Desert Download. Každý máme iné predstavy o tom, ako má pizza chutiť a vyzerať. Samozrejme nechceme nikomu vnútiť, aby si prestal objednávať práve tú pizzu, ktorú má rád,“ povedal Erik Kondrc, ktorý test koordinoval, ale do hodnotenia nezasahoval endless os 다운로드. Porotcami boli Michal Valášek, Martin Sedlák, Peťa Ďurinová, Tomáš Drahovský, Marika Godálová, Jozef Štefanka, Peter Babirát a Peťa Valášková New West Organic 5. Nikto z nich síce nie je v tejto oblasti odborníkom, ale sú to profesionálni spotrebitelia.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Do testu vybrali  podľa nich najznámejšie donáškové služby Palermo, Perla/Romanza, Express, Leierov dvor, U Páva, LaStella, Habanero a Pizza k dverám call of duty2 다운로드. „Chceli sme zahrnúť aj Pizzu Mizzu, ale o 19.45 nám povedali, že by ju už do záverečnej nestihli doručiť a odporučili nám prísť do predajne,“ uviedol  Jozef Štefanka 택시5 자막 다운로드.

Ako sa hodnotilo?

Základom testu bolo hodnotenie samotnej pizze – jej chuť, vzhľad, vôňa pgsql 다운로드. Aby bol test objektívny, objednávali iba jeden druh – syr, šunka, šampióny. Každý porotca mohol hodnotenému produktu udeliť maximálne 15 bodov (5 za chuť, 5 za vzhľad a 5 za vôňu) Download Adobe Reader 10. Osemnásť doplnkových bodov mohli donáškové služby získať v ďalších kategóriach:

– dostupnosť ponuky (leták, internetová stránka, Facebook, možnosť online objednávky) – spolu 4 body

– prijatie objednávky (pozdrav, predstavenie pizzerie, priateľský tón hlasu, poďakovanie) – spolu 4 body

– rýchlosť doručenia – do 20 min keynote version. (5 b), do 25 min. (4 b), do 30 min. (3 b), do 35 min. (2 b), do 40 min. (1 b), nad 40 min. (0 b)

– obdržanie pokladničného bloku – pri tomto bode mohla pizzéria získať 2 bonusové body a naopak, za nedodanie pokladničného bloku alebo za dodanie nevyplneného paragónu 2 body stratila

– niečo extra k objednávke – 1 bod

– stav pizze pri doručení – 1 bod za to, či pizza bola doručená v zodpovedajúcom stave a druhý za to, že pizza bola dostatočne teplá

– cena 100 g pizze v hotovom stave – pizzu po doručení odvážili a zistili jej skutočnú cenu za 100 g po tepelnom spracovaní 스마트폰 벨소리 다운로드.

„Už pri objednávaní sme si všimli, že donáškové služby akoby nepoznali slušnosť. Väčšina nás ani len nepozdravila a tiež nepoďakovala za objednávku,“ povedal Erik Kondrc a pokračoval: „V prípade paragónov sme dostali len zdrapy papiera, kde neboli vypísané obchodné informácie predávajúceho – názov firmy, IČO, DIČ, IČ DPH. Takýto paragón sme nemohli považovať za dostatočný daňový doklad, pretože nespĺňal základné kritéria.“

V kategórii „niečo extra k objednávke“ získala bod iba Pizza Perla/Romanza, ktorá priniesla 0,33 l plechovku Pepsi. Dostatočná teplota pizze bola zistená iba pri polovici objednávok.

Ako to dopadlo?

V konečnom celkovom hodnotení sa najlepšie umiestnila donášková služba Pizza k dverám so 115 bodmi. O 14 menej mala Pivnica Habanero. Tretia skončila Pizza Palermo (91 bodov).

Pizzu Habanero ohodnotili porotcovia ako najchutnejšiu a zároveň najlacnejšiu – 100 g po tepelnom spracovaní stálo 0,68 €. Táto donáška však mala najdlhší čas dodania, až 58 minút. Naopak, najrýchlejší boli U páva (15 minút).

Pizzu s najlepším vzhľadom má Pizza k dverám (34 b.), Palermo (31 b.) a Habanero (29 b.). V kategórii najlepšia vôňa sa umiestnila Pizza k dverám taktiež na prvom mieste, za ňou Habanero a Palermo.

[nggallery id=1429]

-ek-

REKLAMA