Úvod Koktail TESCO podporí komunitné aktivity, zapojte svoje nápady

TESCO podporí komunitné aktivity, zapojte svoje nápady

REKLAMA

Spoločnosť TESCO STORES zverejnila 2. januára výzvu s názvom „Vy rozhodujete, my pomáhame“, ktorá má opäť podporiť najrôznejšie komunitné aktivity 제미니 맨 다운로드. Program finančne pomôže ľuďom zlepšujúcim život v mestách, v ktorých žijú zákazníci a zamestnanci siete obchodov. V uplynulom ročníku prihlásilo svoje projekty 438 ľudí a z 229 nominovaných uchádzačov nakoniec vzišlo 77 víťazných projektov, ktorých prekladatelia mohli na realizáciu prospešných nápadov využiť sumu 1300 eur Free download of animations. Ak máte zaujímavý nápad, neváhajte ho do 28. januára prihlásiť prostredníctvom webovej stránky 자동차 경주 게임 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Vďaka zrealizovaným nápadom komunitných organizácií mohli napríklad znevýhodnení mladí ľudia navštevovať kurzy zdravého životného štýlu, takisto bola organizovaná široká škála športových aktivít pre mentálne a telesne hendikepované deti a ich rodiny recipes. Vďaka jednotlivým projektom boli prestavané a zmodernizované ihriská a sídliská, zrekonštruovaný hrad aj ďalšie miesta na oddych pre rodiny name mp3.

„Pozývame všetky neziskové organizácie na Slovensku, aby sa chopili šance získať finančnú podporu pre miestne komunitné projekty. Akýkoľvek projekt v týchto kategóriách môže byť predložený: podpora komunít a komunitných aktivít, vzdelávanie detí a mladých ľudí, získavanie zručností mladých ľudí a študentov, zdravie a podpora zdravého životného štýlu,“ informuje riaditeľ HM Piešťany Ľudovít Švercel Pdf immediately.

tesco 2

Prihlášky prijaté do 28 케이벤치 다운로드. januára vyhodnotí nezávislý odborný partner, Nadácia Pontis. Následne sa v každom regióne vyberú 3 najlepšie projekty, ktoré postúpia do druhého kola 공사 지명원 다운로드. Potom už bude rozhodnutie v rukách zákazníkov Tesca, ktorí budú môcť hlasovať za projekt, ktorý chcú, aby bol v ich komunitách zrealizovaný mall solution. Zákazníci môžu za projekty v druhom kole hlasovať od 8. marca do 4. apríla a víťazi budú vyhlásení v týždni od 17. apríla 2017.

-lt/Zdroj: Mesto Piešťany, TESCO Stores, a 민나노 일본어 다운로드. s.-

REKLAMA