Úvod Koktail Svetový deň reumatizmu ponúkne zaujímavý program

Svetový deň reumatizmu ponúkne zaujímavý program

REKLAMA

Spoločenskom centre Slovenských liečebných kúpeľov bude v sobotu 15. októbra prebiehať podujatie pri príležitosti Svetového dňa reumatizmu 2016 교보문고 ebook 다운로드. Na programe bude slávnostné vyhlásenie výsledkov novinárskej súťaže KROK a udelenie Novinárskej pocty KROK 2015, divadelné predstavenie s názvom „Všetko o ženách“ a do života bude uvedená kniha “Nálezy a straty s reumou”. V Átriu Spoločenského centra SLK je naplánovaná výstava informačných letákov, pôvodných publikácií, Informačných bulletinov, posterov a plagátov 두사람 다운로드. Podujatie podporili Mesto Piešťany, Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s., Novartis Slovakia s.r.o., AbbVie, s.r.o, ULTRA PRINT, s.r.o. a DIVADLO DIVA Bratislava. Vstupné je dobrovoľné. 

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Divadelná komedia „Všetko o ženách“ z pera Chorváta Mira Gavrana prinesie päť rôznych príbehov, ktoré pomôžu nazrieť do ženskej duše, do jej pocitov, sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev 포코팡 apk 다운로드. Herecký trojkoncert predvedú Andrea Karnasová, Bibiana Ondrejková a Andrea Zimányi-Profantová, pod taktovkou režiséra Minima F. Otzowa. Predstavenie je prístupné od 16 rokov Download the assignment self-introduction form.

Knižka “Nálezy a straty s reumou” je najnovšia publikácia z produkcie Ligy proti reumatizmu – Klubu Kĺbik. Je jedinečná a pravdepodobne aj jediná publikácia na Slovensku, kde sa pacienti cez vlastné príbehy vyznávajú z toho, čo im chronické ochorenie vzalo, ale aj dalo Steel steel download. Každý návštevník podujatia dostane knižku zdarma.SDR_PLAGAT 2016

Kniha obsahuje 16 pôvodných a autentických príbehov pacientov s chronickými zápalovými ochoreniami, ktoré napísalo 16 odvážnych a sympatických ľudí s reumatoidnou artritídou, ale i jej detská formou juvenilnou idiopatickou artritídou, psoriatickkou artritídou a Bechterevovou chorobou, ale aj so zriedkavejšími reumatickými ochoreniami ako sú Lupus, Sjögrenov syndróm, Sharpov syndrom, a tiež s raritným autoimunitným reumatickým ochorením CINCA syndrómu, ktorých je na svete zatiaľ popísaných iba niečo okolo 100 prípadov 윈도우 10 bitlocker 다운로드.

-lt/Zdroj: Liga proti reumatizmu na Slovensku, Mesto Piešťany-

REKLAMA