Úvod Koktail Súťaž Victoria Regia i Kvetinové korzo rozžiaria Piešťany kvetmi

Súťaž Victoria Regia i Kvetinové korzo rozžiaria Piešťany kvetmi

REKLAMA

Na tohtoročnú súťaž v aranžovaní kvetov Victoria Regia 2017 a Kvetinové korzo sa môžete tešiť už o dva týždne. Floristi a aranžéri si zmerajú sily vrámci 24 image url. ročníka národnej súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov s medzinárodnou účasťou, ktorá je zároveň Majstrovstvami Slovenska vo floristike, v stredu 20 고전게임 슬램덩크 다운로드. septembra. Kvetinové korzo sa uskutoční tradične v sobotu po súťaži v popoludňajších hodinách.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Téma aktuálneho ročníka súťaže je Kvety a móda 마왕의 사역마 다운로드.  Súťažiť vo svojich kategóriách budú žiaci základných škôl, záhradníckych škôl – stredných i vysokých a profesionáli. Zápolenie o najkrajšie kvetinové kreácie bude prebiehať v KSC Fontána od ranných hodín a o 19:00 h vyvrcholí galavečerom 47m 2 다운로드.

Verejnosť si bude môcť súťažné práce prezrieť  v KSC Fontána vo štvrtok  21. septembra od 14.00 do 18.00 h, v piatok 22 tif viewer. septembera a v sobotu 23.9. do 9.00  do  18.00, v nedeľu 24. septembra od 9:00 do 17.00 h.

Obľúbenou akciou v Piešťanoch je Kvetinové korzo, ktoré je zároveň neoficiálnym ukončením letnej kúpeľnej sezóny Wilbis download. Súťažná prehliadka alegorických vozov, peších a skupinových allegórií začína v sobotu 23. septembra o 14:00 h na Kúpeľnom ostrove a centrom mesta prejde k Hudobnému pavilónu v Mestskom parku google apps for android 4.3. Tu sa o 16:00 h uskutoční vyhlásenie výsledkov, ktoré určí odborná porota.

-th- Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA