Úvod Koktail Súťaž Do práce na bicykli štartuje už v pondelok

Súťaž Do práce na bicykli štartuje už v pondelok

REKLAMA

Piešťany sa i tento rok zapojili do kampane Do práce na bicykli, ktorá má zvyšovať povedomie o cyklistike a jej využívania pri cestách do zamestnania Youtube 2160p. Zapojiť sa môžu pracovné kolektívy, ale aj študenti starší ako 15 rokov a registrácia bude prebiehať do 5. mája. Samotná súťaž, v ktorej sa dajú vyhrať hodnotné ceny odštartuje už v pondelok dvd shrink 다운로드. Kampaň tento rok podporil i vynikajúci slovenský cyklista svetového formátu Peter Sagan.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Cieľom súťaže „Do práce na bicykli“ je podpora rozvoja trvalo udržateľnej mobility v mestách, motivovanie samospráv, aby na svojom území vytvárali kvalitné a bezpečné podmienky pre využívanie bicykla na prepravu po meste Millennium Gymnastics Download. Projekt chce tiež inšpirovať zamestnávateľov, aby vo firmách vytvárali priestory pre bezpečné uloženie bicykla a mali záujem bonusmi podporovať zamestnancov k využívaniu bicykla, ako ideálneho prostriedku pri cestách do práce microsoft office 2019.

Hlavnou motiváciou by podľa organizátorov mal byť dobrý pocit účastníkov z toho, že urobia niečo pre svoje zdravie, svoje mesto a životné prostredie 맥스틸 다운로드. Kampaň Do práce na bicykli je však aj súťaž, takže na cyklistov čakajú aj hodnotné ceny. Medzi cenami je napríklad 7 mestských bicyklov DEMA MADELINE STANDARD a DEMA MADELINE STYLE vo viacerých farebných prevedeniach, značkový elektrický bicykel Lectron Voyager RSX prípadne Lectron Altezza RS, pobyt pre dve osoby v hoteli Kráľova studňa na dve noci, s plnou penziou a voľným vstupom do sauny a zapožičanie dvoch horských bicyklov 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. Slovenská pošta prispela na distribúciu oficiálnych tričiek kampane, vďaka čomu získajú všetky registrované tímy pri prvej objednávke tričiek dopravu na vybranú adresu zdarma subtitles for Game of Thrones Season 8 5.

-lt/Zdroj a grafika: Do práce na bicykli-

REKLAMA