Úvod Koktail Superstar z ulice

Superstar z ulice

Počas jedného z uplynulých decembrových večerov prekvapil chodcov v centre mesta hlasný spev a tóny päť strunovej gitary webcam viewer.

Aj keď sa pri mladom hudobníkovi takmer nikto nezastavoval, eurá v krabici položenej pred ním pomaly pribúdali Download the baseball game. Jeho hlas sa totiž rozliehal z Winterovej až po Námestie slobody. Stačilo tadiaľ prejsť, bol to prvotriedny zážitok.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici

Absolvent žilinského konzervatória Martin Žigo do Piešťan prišiel, aby zistil ako sa tu darí pouličnému muzikantovi: „Oproti Trenčínu alebo Púchovu to vôbec nie je zlé,“ hovorí a dodáva, že našinci jeho tvorbu celkom chvália Windows 7 calculator. „Iba jeden starší pán sa sťažoval, že nespievam po slovensky.“

Tento nedostatok ho vylúčil aj zo súťaže Slovensko hľadá Superstar Pansori download. „S anglickými pesničkami a nohou v sadre som sa dostal medzi najlepšiu päťdesiatku. V divadle ma stopli a povedali – Daj tam niečo slovenské 온 디스크 무제한 다운로드! – a ja hovorím, že nie. Aj tak som tam išiel len preto, aby som neprehral stávku.“ Asi je dobre, že túto súťaž nevyhral. Viac mu totiž sedí koncertovanie na ulici, ako v obkľúčení davov pobláznených fanyniek 바이두 다운로드.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MLpMTbhjtOM[/youtube]

Na otázku, kto je preňho najlepší hudobník odpovedá: „Zakk Wylde, Ozzy Osbourne…“ a trocha uštipačne dodáva „… a ja!“ Pouličným muzicírovaním sa živil aj počas svojej 9 mesačnej cesty naprieč Európou sql server native client 10.0 다운로드. „Po skončení konzervy sme sa kamošom rozhodli, že ideme do sveta. Boli sme v Chorvátsku, na ostrove Korfu, v Taliansku a nakoniec v Paríži. Tam, na Montmartri sa nám darilo najlepšie.“

S prívetivosťou Piešťancov je tiež spokojný Download Cumoney. Za ten krátky čas tu už našiel záujemcu o súkromné hodiny gitary. Možno aj preto ho budeme v centre stretávať častejšie.

Text, foto a video: nc

REKLAMA