Úvod Koktail Študenti predstavia svoje skúsenosti z lacného cestovania

Študenti predstavia svoje skúsenosti z lacného cestovania

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dvaja slovenskí študenti Matthias a Matej sa pred niekoľkými dňami vrátili zo svojej cesty po Európe. Necelý mesiac potrebovali na to, aby precestovali viac ako 4 500 kilometrov, z čoho takmer dve tretiny stopom n player. Na svojej prednáške Ako (ne)stopovat po Európe v piatok 28. augusta poradia, ako cestovať a neminúť pritom veľa peňazí, ale porozprávajú aj o svojich skúsenostiach z couchsurfingu movie Hitman.

1919191_1290209459420_2571841_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ak by ste to náhodou nevedeli, tak couchsurfing je vzájomná forma pomoci cestovateľov pri prespávaní 지질도 다운로드. Registrovaní členovia si navzájom bezplatne ponúkajú svoje gauče a len v Európe existuje viac ako milión členov. Prespať zdarma je možné po celom svete a už v roku 2010 fungovala ponuka a dopyt po ubytovaní až v 232 krajinách Download The Antoinemovie Movie.

Účastníci prednášky si od dvojice vypočujú rôzne príbehy o ľuďoch z celého sveta a tiež o situáciách plných cestovateľského humoru Download better translators. Prednáška sa bude konať v piatok 28. augusta o 20:00 v priestoroch čajovne Medulienka na ulici Alexandra Dubčeka 27.

-lt-

REKLAMA