Úvod Koktail Strašidlá vykúzlili deťom úsmev

Strašidlá vykúzlili deťom úsmev

REKLAMA
Skola Rakovice

Halloweenske párty sa postupne zmenili zo strašidelných na zábavné a okrem dospelých, sa z nich veľmi tešia aj deti. Práve preto sa Materské centrum Úsmev v Piešťanoch, tak ako po minulé roky rozhodlo, že najmenším dopraje veselosť a smiech 신세계 앱 다운로드. Svoje priestory premenilo vo štvrtok 30. októbra na „milo strašidelné“ a deti tak na halloweenskej akcii vítali roztomilé bosorky, veľká pavučina i svietiace strašidielka 윈도우 putty 다운로드.

halloween

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

S koncom októbra prichádza čas dušičiek, alebo aj halloweenu 강철 서신 다운로드. Pre niekoho možno importovaný sviatok z Ameriky. No tí, čo sa trošku zaujímajú o dejiny vedia, že je to starý pohanský sviatok Keltov, do Ameriky ho priniesli zo sebou Íri nuke 10 다운로드. Bol to sviatok, kedy končilo obdobie leta a s ním spojená hojnosť, teplo, život a prichádzala zima – čas tmy, smútku a smrti. Ľudia sa vtedy prezliekali do kostýmov a zapaľovali ohne ako ochranu pred duchmi, ktorí sa v tú jedinú noc mohli potulovať po zemi 김약국의 딸들 책 다운로드. Dnes tento pohanský sviatok nahradil Sviatok všetkých svätých.

Naši najmenší si mohli vyskúšať chodiť po pavučine a vyhnúť sa na nej tarantule, ktorá im hrozila zjedením Men's Worship Camp 2018. Snažili sa skladať obrázky z krabíc, na ktorých boli strašidielka, či hrôzostrašný strašidelný hrad. Nezabudli ani na dobrého pavúčika, a snažili sa mu chytiť k obedu nejaký hmyz 엔비디아 지포스 다운로드. Tvorivé dielne zase ponúkli možnosť vyrobiť si nejaké strašidielko na doma. A čože by to bolo za párty bez diskotéky, tá nesmela chýbať egov 파일 다운로드. Samozrejmosťou bolo i fotenie so strašidielkami, ktoré tam vtedy mali svoje dočasné bývanie. Takmer dve desiatky detí sa mohli vyšantiť do sýta a ten večer isto spali hneď a nestrašili dlho svojich rodičov Lineage Pack.

Materské centrum Úsmev v Piešťanoch však nadlho magické bytosti neopustili. Z dobre informovaného zdroja je známe, že prídu iné nebeské bytosti už onedlho Unwritten tube downloads. Aké, to je zatiaľ záhadou, hoci začiatkom decembra chodia predsa … ten dobrý pánko v červenom, čo sladkosti rozdáva … ako sa len volá… Asi si rýchlo nespomeniem, ale kým mi to napadne, deti to už vedia. Takže deti, vidíme sa čoskoro a nezabudnite poslúchať, lebo nepríde len anjel s Mikulášom.

-JM/foto: archív-

REKLAMA