Connect with us

Koktail

Športovci plesali – dresy vymenili za róby a obleky

Published

on

Reklama

V sobotu 14. januára sa v piešťanskom hoteli Sĺňava uskutočnil štvrtý Ples športovcov, ktorý organizoval Basketbalový klub mládeže Piešťany. Stretnutie stovky súčasných aktívnych, ale najmä bývalých športovcov, spestrili vystúpeniami tanečníci z FS Máj a taktiež profesionáli z Let´s Dance. Celú noc sa o zábavu staral DJ Marek.

Sami účastníci plesu sa postarali o úvodné predtancovanie na nádherný valčík Na krásnom modrom Dunaji. Potom parket patril mladým tanečníkom z folklórneho súboru Máj, ktorý pôsobí pri piešťanskom Gymnáziu Pierra de Coubertina. Po večeri zase „úradovali“ profesionálni tanečníci z Let´s Dance, ktorí okrem tancovania naučili aj účastníkov plesu nové tanečné kroky.

Reklama

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=HHs4m_uR-7o[/youtube]

Organizátor Miloš Drgoň považuje ples za jedinečnú možnosť  prezentovať šport, športovcov a partnerov športových klubov aj inak ako iba na športoviskách. Žiaľ táto myšlienka sa nestretla s veľkým pochopením a mladí športovci sa príliš o tento spôsob zábavy nezaujímali. Ples teda patril predovšetkým basketbalistkám, ktoré hviezdili vo večerných šatách a ukázali, že vedia aj iné ako len hrať basketbal, a bývalým športovcom, ktorí si nenechali ujsť príležitosť prežiť  večer v príjemnej spoločnosti.

Reklama

[nggallery id=1364]

Autor: ht Foto: Tomáš Hudcovič

 

Populárne články