Úvod Koktail Smetiar, murár, či včelár – Čím budem, keď vyrastiem – už v...

Smetiar, murár, či včelár – Čím budem, keď vyrastiem – už v sobotu

REKLAMA

Zrejme ani jednému detskému očku neuniklo smetiarske auto a všetko „to“ okolo vynášania smetí. Kto sa má v tom vyznať? Červený, žltý, modrý či čierny kontajner jboss 6 다운로드? Milé deti, keď prídete v sobotu 20. októbra medzi 10 h a 16 h do Mestského kultúrneho strediska na A. Dubčeka 27, odhalíte túto záhadu 위닝2020 다운로드. Po podujatí „Čím budem, keď vyrastiem“ sa pokojne vyberiete so smetným košom a hravo zvládnete aktivity spojené s triedením odpadu Download the Alsong app. Ako prekvapenie vás čaká jedinečný smetiak, ktorý aj slovne ocení, že ste citliví k prírodne a smeti zahadzujete tam, kam patria.

Dievčatá určite neraz obdivovali pani aranžérky v kvetinárstve ako krásne dokážu viazať kytice a aké výnimočné dekorácie vychádzajú z ich šikovných rúk Google Hanyoung Translator. Do tohto remeslavás prídu zasvätiť odborníci zo Strednej odbornej školy Rakovice. A za odmenu si deti budú môcť so sebou odniesť dekoráciu, ktorú si sami vyrobia v tvorivých dielňach 33 Tekbon download.


Chlapci sa zase dozvedia ako sa robí zámková dlažba, zakladá obvodové murivo, píli drevo alebo zisťuje, či je celá stavba v rovine Download 52 volumes of one piece. Stavbári im odhalia základné pravidlá pri stavaní domov, čo každopádne chlapci ocenia, keď o pár rokov neskôr budú dozorovať vlastnú stavbu domu 윤리경영 다운로드. A verte, že platí staré dobré príslovie „čo sa za mladi naučíš, na staré kolená ako keby si našiel“.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021


A keďže láska ide cez žalúdok, tak kuchárskemu remeslu sa určite radi priučia aj chlapci aj dievčatá Others are hell 6. Deti si budú môcť vyskúšať ako sa prestiera slávnostná tabuľa a ako sa obsluhujú hostia v špičkovej reštaurácii. S pravidlami stolovania Vás radi oboznámia ochotné servírky Java ftp file download.


Do tajov včelárskeho chovateľstva preniknete vďaka zástupcom občianskeho združenia Včeloz 명상 음악 mp3 다운로드. Tí vám vysvetlia ako sa správať tak, aby vás včielka nepovažovala za nepriateľa a pobyt s vami nevyhodnotila ako život ohrozujúci. Priblížia vám život vo včeľom úli a ich hierarchiu. Predstavia vám včeliu kráľovnú a jej úlohu vo včelích spoločenstvách. Naučia vás ako sa zo včelieho vosku vyrába krásna sviečka.


Princípy techniky vám priblížia pracovníci ON Semiconductor Slovakia, a.s.. Predstavia vám zaujímavosti v oblasti techniky a určite si vyskúšate množstvo zaujímavých technických a robotických hračiek.

Tak milé deti neváhajte a v sobotňajší deň zavítajte spolu s rodičmi na podujatie „Čím budem, keď vyrastiem….“ a hádam sa nám spoločne podarí odhaliť oblasť, ktorá je vám blízka a ktorá je pre vás natoľko zaujímavá, že by ste sa jej radi venovali i v staršom veku.

PR

REKLAMA