Úvod Koktail Slzy a krv obetí Báthoryčky opäť zmáčajú hlinu Čachtického podzemia

Slzy a krv obetí Báthoryčky opäť zmáčajú hlinu Čachtického podzemia

REKLAMA
Esesko

Príbehy obetí krvavej Báthoryčky opäť ožijú v Čachtickom podzemí. „Krvavé slzy“ vlani vzbudili veľký záujem. Tento rok sa ich druhé opakovanie uskutoční v noci z 19 댄스 타운 다운로드. na 20. augusta.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Od smrti grófky Báthoryovej uplynie 21 Seoichu program. augusta 403 rokov. Takmer v deň výročia budú mať návštevníci podzemia možnosť získať lepší obraz o tom, kto boli jej obete, odkiaľ pochádzali, ako sa dostali do služby a akou bolestivou smrťou skončili svoj krátky život ftk imager. Počas špeciálnych nočných prehliadok budete môcť nazrieť do desivej mučiarne a podzemných žalárov, kde vás čakajú veľmi realistické výjavy. Predstavenie KRVAVÉ SLZY2 obsahuje skutočne veľmi explicitné scény, preto nie je vhodné pre maloleté deti Download across the universe.

Vlani sa prehliadka s predstaveniami stretla s veľkým záujmom. Organizátori preto pre tento rok upravili niektoré detaily. Stále je nutná registrácia vopred a zaplatenie vstupného 윈도우8 iso 다운로드. Keďže sa znížil počet ľudí v skupine, zvýšila cena. Z vybraného vstupného sa zabezpečuje rozširovanie a odkrývanie Čachtického podzemia 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.  Počas vstupu do podzemia je zakázané pri predstavení používať blesk a externé svetlá na kamere. Každý účastník však dostane do 48 hodím mailom fotografie od organizátorov gta San andres apk download.   Na prehliadku je zakázaný vstup v stave opilosti, teda po nadmernom požití alkoholických nápojov, prípadne návykových látok. Organizátori návštevníkov prosia o zachovanie pokoja  a nekomentovanie deja počas vystúpenia Terraria for free.

Prehliadky projektu „Krvavé slzy2“ začínajú v sobotu 19.8.2017 o 21.00 hod. v 15 minútových intervaloch. Posledná 15 minútovka z hodiny je technická prestávka 피파2002 월드컵 다운로드. Prehliadka „Krvavé slzy“ trvá cca 30 minút. Prehliadky končia o tretej hodine rannej. Polovicu času a prvú časť pohľadu do „krvavej histórie“ začnete „na povrchu“ v bývalej záhrade Nádasdyovcov Download the caption of The Corellaine Secret. Druhá časť sa odohráva „pod zemou“ v priestoroch tajomného Čachtického podzemia.

Po úspešnej registrácii a objednávke vám na mail príde účtu a variabilný symbol k úhrade vstupného. Zároveň dostanete pridelený čas vstupu, tzv. „časovú bránu“. Je to presný údaj o hodine zahájenia vstupu. Kedže sa jedná o príbeh s dejom, odohrávajúci sa v kapacitne obmedzených priestoroch podzemia, tento krok bol nevyhnutný. Vyhnete sa však tiež čakaniu v dlhých radách a nestane sa vám ani to, že sa na prehliadku nedostanete. V čase konania prehliadky sú v obci Čachtice hody a na námestí bude bohatý kultúrny program. Využite tento deň a príďte do Čachtíc v predstihu. V priestoroch registrácie bude možnosť zakúpiť základné občerstvenie, bude pripravená malá ochutnávka vína a taktiež budete môcť prežiť chvíle v historickej „Bathory zóne“.

Registrovať sa môžete tu.

-inf- Foto: FB Čachtické podzemie

REKLAMA