REKLAMA

V sobotu 11. októbra sme v Piešťanoch spoznali slovenskú víťazku súťaže Fotomodelka Európy. Stala sa ňou Karolína Michalčíková z Trenčína, ktorú porota vybrala spomedzi šestnástich finalistiek video on how to use fire extinguishers.

Na druhom mieste skončila Viktória Ondrášiková z Banskej Bystrice a tretia bola Nicol Urdová zo Sliača 너의 이름은 더빙 다운로드. V SMS hlasovaní verejnosti o najsympatickejšiu účastníčku uspela Bratislavčanka Veronika Nováková.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Na čele poroty súťaže stál „krasológ“ Jozef Oklamčák 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Podľa jeho slov sa zúčastnil už viac ako stovky súťaží krásy, skúseností aj ako porotca má teda viac než dosť. „Pri tejto súťaži sme nemuseli vyberať absolútnu dokonalosť, ale sústredili sme sa hlavne na fotogenickú tvár,“ povedal J song as a minus. Oklamčák.

Dievčatá vo finále predviedli divákom v módnych prehliadkach tri kolekcie – LAZOET, LISCA a LENNA. Hlavným hosťom večera bol klavirista Richard Rikonn, moldavská huslistka Marina Raneta, ukrajinská speváčka Elena Durnjeva, tanečný pár z Akadémie tanca Tomáša Surovca a „česko – slovenská legenda“ spevák Jozef Ivaška it to GomPro. Večer v Dome umenia moderoval Michal Domonkoš.

Podujatie príliš veľa divákov do kultúrneho stánku neprilákalo. Zväčša išlo len o priaznivcov a rodinných príslušníkov finalistiek Frog King Snow. Tí si užili viac ako dvojhodinový program, avšak pri niektorých vystúpeniach len neveriacky krútili hlavami.

Celý program sa vysielal naživo na Youtube:

-red- Foto: -th-

REKLAMA