Úvod Koktail Školské tašky a batohy začínajú vďaka zbierke pomaly pribúdať

Školské tašky a batohy začínajú vďaka zbierke pomaly pribúdať

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Občianske združenie Myška organizuje na území Piešťan zber použitých školských tašiek i batohov a ak náhodou nejaké doma máte, určite ich neváhajte darovať the oa 다운로드. Prostredníctvom zbierky sa totiž dostanú k deťom, ktoré ich potrebujú a ich rodičia si ich nemôžu dovoliť, navyše plné školských potrieb Pebook app. V uplynulých dňoch navštívili zástupcovia združenia Strednú odbornú školu obchodu a služieb, Strednú priemyselnú školu elektrotechnickú a Strednú odbornú školu záhradnícku Endhiran 다운로드. Svojich majiteľov našli vďaka podarovaným taškám a batohom prvé darčeky, medzi ktorými sú zľavové kupóny, ale aj USB kľúče úplne zdarma Download Cadillac and Dynaso.

DSC_1146_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Tašky môžete odovzdať na viacerých odberných miestach, konkrétne v predajni KOH-I-NOOR Piešťany, na Strednej priemyselnej škole, Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Strednej odbornej škole záhradníckej, v Mestskej knižnici mesta Piešťany, v miestnej pobočke FaxCOPY, v komunitnom centre ŽiWell a na ďalších miestach označených plagátom solidworks 다운로드.

oz myška DSC_1114_resizeDSC_1122_resizeDSC_1082_resizeDSC_1126_resizeMyska Pošta_resizeDSC_1062_resizeDSC_1041_resizeDSC_1055_resizeDSC_1035_resize

-lt/Zdroj a foto: OZ Myška-

REKLAMA