Connect with us

Koktail

ŠK Kajak môžete podporiť do pondelka

Published

on

Reklama

Športový klub Kajak Moravany nad Váhom sa snaží prostredníctvom nadácie Slovenského plynárenského priemyslu získať financie na postavenie bezbariérového móla. Projekt s názvom “Pomôžme telesne postihnutým deťom v integrácii medzi malých športovcov“ má klubu zabezpečiť prostriedky, vďaka ktorým by si mohli hendikepované deti užiť jazdu v špeciálne upravenom kajaku či kanoe. Podporiť snahu športovcov o dobrú vec môžete na stránke SPP do pondelka 5. októbra. Vaše hlasy budú určite potrebovať, pretože grant získa len 5 najúspešnejších projektov.

Hlasovať za projekt môžete tu: http://www.sppolocne.sk/sk/o-nas/podporili-sme/detail-projektu/1420?1=1®ion=2&order=votes

Reklama

„Športový klub Kajak chce prispieť k integrácii telesne postihnutých detí bez rozdielu postihnutia medzi zdravé deti a tiež terapiou pri poúrazových stavoch formou športových aktivít s detskými pretekármi v rýchlostnej kanoistike. Telesne postihnuté deti si budú môcť pomocou špeciálne upraveného bezbariérového móla vyskúšať jazdu na upravenom kajaku či kanoe, pod vedením skúsených inštruktorov. Projekt pomôže všetkým deťom s telesným či iným hendikepom. Keďže realizácia projektu je na priehrade Sĺňava, v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, projekt má veľmi široké uplatnenie pre všetky deti, ktoré v Piešťanoch bývajú alebo do nich pravidelne chodia na liečenia,“ píše sa v popise projektu ŠK Kajak.

-lt/foto: ŠK Kajak-

Reklama

Populárne články