Connect with us

Koktail

Šetrná pedikúra bez použitia skalpela

Published

on

Reklama
Reklama

Leto klope na dvere a sandále sú počas horúcich dní najpohodlnejšou obuvou. Na ich nosenie však treba pripraviť aj chodidlá. Kvalitnú a šetrnú starostlivosť ponúka pedikérske štúdio Kamila.

_MG_9609w

Profesionálne ošetrenie nôh potrebuje s času na čas každý. Naše chodidlá sú totiž najviac zaťaženou časťou tela, preto by sme im mali okrem oddychu dopriať aj adekvátnu opateru.

Práve tú ponúka pedikérske štúdio Kamila na Kuzmányho ulici č. 3 v Piešťanoch. O vaše chodidlá sa tam postarajú pomocou šetrných metód, bez použitia skalpela. Môžete si tiež dopriať relax vo forme masáže, zábalov a vírivého kúpeľa. Samozrejmosťou je ošetrenie deformít a aplikácia gélových nechtov. Aby vaše chodidlá zostali krásne počas celého leta, poradia vám, ako sa o ne starať.

Reklama

_MG_9595w

Pedikérske štúdio Kamila nájdete na Kuzmányho ulici, medzi Pražiarňou kávy a penziónom Astra, v suteréne domu č. 3. Ak chcete vedieť viac o aktuálnych novinkách, pridajte sa do FB skupiny Pedikúra Štúdio Kamila. Objednávky na telefónnom čísle 0919 412 152.

_MG_9516w

_MG_9643w

_MG_9563

_MG_9527w

PR

 

Populárne články