Úvod Koktail Šarkantím PNky už začal prípravu na ŠARKANIÁDU

Šarkantím PNky už začal prípravu na ŠARKANIÁDU

Oznam pre všetkých nadšencov lietajúcich objektov zvaných šarkany. Organizátori zo Zrnka a Živej planéty chystajú tohtoročnú šarkaniádu na nedeľu 10 Morningstar. októbra od 13-tej hodiny na poli nad Červenou vežou. Súťažiť sa bude o najkrajšieho doma vyrobeného šarkana a o najdlhšie letiaceho šarkana English egg download.

Šarkantím portálu PNky.sk začal prípravu na šarkansezónu minulú neďelu resume form. Vytiahli sme minuloročný model šarkana pre dlhé lety a po testovacích letoch sme zistili, že po drobných úpravách v chvostovej časti, bude použiteľný aj tento rok 제브라 폰트 다운로드. Podľa výsledkov skúšobných letov si dovolím povedať, že lieta ešte lepšie ako vlani :-).

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Pre kategóriu o najkrajšieho doma vyrobeného šarkana sa podujal vyrobiť nový model hlavný inžinier nášho šarkantímu dedko Jožko tbs 다운로드. Plány vraj už má pripravené a nasleduje samotná výrobná fáza, ktorú verím, že stihneme ukončiť do konca septembra, aby sme pred šarkaniádou stihli ešte nejaké testovacie lety HighWorks Messenger pc.

Takže priatelia šarkanov hor sa do oprašovania, výroby, testovania, ladenia a vidíme sa 10. októbra :-)

Za šarkantím portálu PNky.sk Tomáš Hudcovič

PS: Ak chcete vidieť ako sme dopadli pri prvom tréningu pozrite si fotogalériu. Podarilo sa nám navštíviť aj šípkové kríky, skoro sme sa zrazili s dopravným lietadlom a bola sranda.

REKLAMA