Connect with us

Koktail

Rozprávkovým parkom sa prešli skoro dve tisícky detí

Published

on

Reklama
Reklama

V sobotu 8. júna zaplnili piešťanský mestský park rozprávkové bytosti a stovky detí. Po minuloročnom úspechu pripravilo o Materské centrum Úsmev ďalšiu Prechádzku rozprávkovým parkom. 

[singlepic id=43687 w=520 h=340 float=center]

 

Odvážne deti pomáhali čarodejniciam variť zázračný elixír, hľadať princeznej hrášok, ktorý mala ustlaný v posteli a ktorý jej nedal celú noc spať. Spolu s vodníkom chytali rybičky a kačičky, s Maruškou zbierali jahôdky pre macochu a s Jankom Hraškom odniesli obed pre otecka, ktorý ťažko pracoval na poli. Zachvátila ich aj zlatá horúčka. Pomáhali mnohým rozprávkovým bytostiam – Popoluška, Šeherezáda z 1000 a jednej noci, pirátom, dinosaurom a stretli aj tučniakov z Madagaskaru. V závere podujatia zachránili princeznú pred drakom a za odmenu dostali pozvánku na jej svadbu.

Reklama

REKLAMA

bike-centrum

Deti sa na akcii užili aj zábavný program pripravený Pizzou Mizzou, Túlavou Knižnicou a CM Languages. V závere Prechádzky rozprávkovým parkom boli pre ne pripravené zábavné atrakcie ako  trampolína, autíčka a aquazorbing. Súčasťou akcie bol priestor na rodinný piknik v parku pri príležitosti medzinárodného dňa piknikov.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uFXRxdyn9ng[/youtube]

[nggallery id=2334]

Foto: Tomáš Hudcovič, Dáša Dzurechová

Populárne články