Úvod Koktail Rok na Sĺňave, čo nás čaká?

Rok na Sĺňave, čo nás čaká?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rok 2010 sa v Piešťanoch niesol v znamení rozmanitých podujatí, ktoré organizovala partia zoskupená okolo Dina Jeju Gothic Download. Obľúbený bufet na Sĺňave sa stane centrom ekologických, turistických a kultúrnych aktivít aj v nasledujúcom roku 페인터 12 다운로드. Prinášame vám ich prehľad.

[singlepic id=9285 w=320 h=240 float=left]Koncom marca (18. – 27. 3.) sa zopakuje veľké upratovanie brehov Sĺňavy a Váhu 천로역정 더빙판 다운로드. Aj tentoraz chcú doň organizátori zapojiť čo najviac ľudí z Piešťan aj z okolitých obcí. K upratovaniu patria aj drobné opravy turistických značiek, čistenie chodníkov a ekologická osveta Microsoft Office 2007 download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Čisté a upravené okolie rieky, jazera aj priľahlých oblastí bude potom dejiskom ďalších podujatí, ktoré majú spoločný názov Máj na Sĺňave lrc 다운로드. Karneval na bicykloch s 1000 [singlepic id=9287 w=320 h=240 float=right]metrovou časovkou bude mať premiéru 30. apríla. Novinkou je aj hra Pevnosť Sĺňava (akcia sa mala konať 7 Download the Canon Service Tool. mája, pre rekonštrukciu Hudobného pavilónu v mestskom parku sa presúva na 3. september). Úlohou družstiev, ktoré sa môžu registrovať do 1. mája bude získať čo najviac indícií aws ami. Tie ich privedú k pokladu. Dôležitá bude rýchlosť, bystrosť aj šarm. O týždeň neskôr (14.5.) sa zopakuje rezbárske sympózium. Tento raz nebudú rezbári tvoriť sochy, ale funkčné diela, lavičky, na ktoré sa budete môcť posadiť pri vašej prechádzke okolo Sĺňavy Jingle bell mp3 download. Na konci [singlepic id=9288 w=320 h=240 float=left]mája zaplavia Váh dračie lode. Podujatie, ktoré malo generálku na jeseň, by sa malo do Piešťan vrátiť vo veľkom utorrent pro apk 다운로드. Viac sa o atmosfére tohto staročínskeho zvyku dozviete z nášho článku Windows 7 Defender.

Na leto pripravuje Dino Slovenský aj Grécky večer, splavovanie Váhu, cyklistické aj turistické výlety. V čase Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny (3. – 4. 6) bude v Campingu Pullman zraz karavanistov s názvom Rallye Buť fit.

Jeseň a zima budú patriť najmä športu. 22. októbra si zopakujeme Jesenný beh okolo Sĺňavy, 19. novembra Blatový pochod pohorím Inovec a rok plný rozmanitých aktivít uzavrie Silvestrovský výstup na Marhát.

Autor: nh

REKLAMA