Úvod Koktail Restart challenge 2016 – 7 kopcov, 3 jazerá: zdolaj, pošli fotku a...

Restart challenge 2016 – 7 kopcov, 3 jazerá: zdolaj, pošli fotku a vyhraj

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Prvý ročník Restart challenge 2016 štartuje a je určený pre všetkých ktorí milujú turistiku, cykloturistiku a aktívny pohyb. Stačí prijať online výzvu, zaregistrovať sa na stránke www.restartnisa.sk, zdolať všetky z navrhnutých kopcov a jazier  – pešo či na bicykli, odfotiť sa a zverejniť snímku v skupine na Facebooku alebo s hashtagom #7kopcov2016 na Instagrame one hand clapping. Organizátori výzvy majú v pláne postupne predstavovať tie najkrajšie kúty Slovenska i blízkeho okolia, a zároveň dostať ľudí na čerstvý vzduch a do prírody Hearthstone background download. Keďže ide o súťaž, na konci roka organizátori majú v zálohe i hdonotné ceny. Medzi prvými cieľmi sa ocitol aj kopec Marhát neďaleko Piešťan 음성파일 다운로드.

bike-1887

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Každý rok vyhlásime 10 destinácií: 7 kopcov a 3 jazerá minecraft 무료 다운로드. Výkonnostne i mentálne náročných, ambicióznych cieľov z tých najkrajších kútov Slovenska a blízkeho okolia.Tento rok začíname Sitnom nad Banskou Štiavnicou, pokračujeme kráľovnou slovenských sopiek Poľanou, Kráľovou hoľou a myjavskou Veľkou Javorinou Download Colman. Pridáme Martinské hole, Panský diel nad Šachtičkami a Špaňou dolinou. Rozhliadneme sa z Marhátu nad Piešťanmi. Vodou sa pokocháme vo Vihorlate na Morskom oku, cvakneme sa vo Vysokých Tatrách pri Popradskom plese a tiež pri Neusiedlerskom jazere,“ uvádza koordinátor projektu Peter Ertl webcam viewer.

Challenge má byť podľa neho ambiciózny, preto je challenge. „Extra zaujímavé budú pre nás nielen pekné fotky, ale aj zaujímavé trasy a nadštandardné výkony Download the baseball game. Ambicióznosť výstupu a voľby trasy určite chceme oceniť. Ale žiadne preteky. Vyhrá každý, kto challenge absolvuje,“ pokračuje v tlačovej správe P Windows 7 calculator. Ertl.

bike-7416Výzvou je absolvovať všetky stanovené ciele Pansori download. „Vyšliapte si to, dokážete si, že nepatríte do starého železa a hore sa cvaknite. Fotku zaveste do skupiny 7 kopcov, 3 jazerá 2016 na Facebook alebo s hashtagom #7kopcov2016 na Instagram 온 디스크 무제한 다운로드. Ak ste zvolili ambicióznejší výstup, ideálne aj s popisom trasy a krátkym komentárom. A my vás na konci oceníme. Naši partneri pre vás pripravili celkom hodnotné ceny. Viac o cenách a termínoch nájdete v propozíciách výzvy na stránkach reštartni sa.sk,“ dopĺňa člen organizačného tímu.

7hills2016coverPodľa organizátorov vyhrá aj ten, kto sa o výzvu aspoň pokúsi, pričom je jedno či na bicykli alebo v teniskách. „Nie je dôležité, či zvládnete celý vrchol. Ani či absolvujete všetky ciele. Ale budete tam, užijete si to a cvaknete sa. Žiadne preteky, žiadne súťaženie, len radosť zo športu a pohybu. Cieľom nie je pretekať, ale inšpirovať čím viac ľudí ísť do prírody, rozhýbať sa a spoznať krásy Slovenska. Extra vítané sú páry a najmä rodiny s deťmi. Budeme radi, ak sa v hojnom počte zapojíte a urobíte niečo pre seba a svoje zdravie.“ vyzývajú organizátori s heslom „Vyšľap, cvakni sa a vyhraj“.

Zdroj: Tlačová správa, www.restartnisa.sk

 

REKLAMA