Úvod Koktail Recesisti si spravili kúpele zadarmo

Recesisti si spravili kúpele zadarmo

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Skupina Piešťancov sa rozhodla využiť liečivé bahno, ktoré nám príroda už stovky rokov ponúka bezplatne Naver tv cast high definition download. 27. novembra popoludní sa stretli pri prameni legendárnej „vajcovky“ na bananskom brehu Obtokového ramena Váhu a len tak, bez vstupných lekárskych prehliadok a platenia sa tu okúpali 픽미 mp3 다운로드.

[singlepic id=7558 w=320 h=240 float=left]Do pripravených vaní si napustili horúcu sírnu vodu, podľa potreby ju zmiešali s vodou z ramena Breathe download. Pritom sa potierali bahnom, ktorého je v týchto miestach neúrekom. Išlo im predovšetkým o zábavu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zároveň si chceli pripomenúť počiatky využívania piešťanských liečivých zdrojov sand. Naši predkovia sa od dávna kúpali pri Váhu v provizórne vyhĺbených jamách, zaobišli sa bez drahej kúpeľnej starostlivosti.

„V budúcnosti, by sme chceli okolie prameňa upraviť, aby boli lepšie podmienky pri vstupe do Váhu,“ hovorí jeden z organizátorov League of Legends. Po tejto prírodnej kúre sa cíti vynikajúco, je to vraj porovnateľné s bahnením sa v „ozajstných“ kúpeľoch.

Diváci, ktorí sa z brehu iba pozerali budú mať možnosť vykúpať sa na jar, kedy by sa malo podujatie zopakovať Almind free download. Ten komu sa nechce tak dlho čakať, môže liečivú silu „vajcovky“ a bahna vyskúšať kedykoľvek.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cnFX2CViN5Q[/youtube]

[nggallery id=315]

Text a video: nc Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA