Connect with us

Koktail

QuizTime: Otestujte svoje znalosti

Published

on

Reklama

Po štyroch vydarených kvízoch vo Vrbovom je ŽiWell ďalším výborným nefajčiarskym miestom, kde sa predstaví QuizTime. Otestujte svoje znalosti z prírodných vied, popkultúry, aktuálných udalostí a mnohých ďalších. Príďte zistiť, ako dobre ste dávali pozor na strednej škole a možno odídete zo ŽiWllu múdrejší ako ste prišli. QuizTime sa uskutoční vo štvrtok 19. júna o 19.00 h.

quiz time

Reklama

O čo ide?

Overený spôsob interaktívnej zábavy. 50 otázok v slovenčine v 10 rôznych témach, 5 kôl + jedna bonusová otázka. Súťažite proti sebe v tímoch, ktoré majú najviac 6 členov.

Reklama

Čo môžete vyhrať?

V QuizTime ide hlavne o zábavu, ale okrem nej je pre najlepší tím pripravená fľaša kvalitného vína. 2. cena – poukážka na hodinovú jazdu na tandemovom bicykli. 3. cena – pokrájaný hermelín :)

Cena za bonusovú tipovaciu otázku – sladké prekvapenie.

Ako sa môžete prihlásiť?

Je potrebné sa čo najskôr prihlásiť na tejto FB udalosti. V jednom tíme 3-6 ľudí (viac hláv viac rozumu). Maximálne 10 tímov (prvých 10, ktoré sa prihlásia). Štartovné 1 € na osobu. Nepoužívame mobily ani iné veci s internetom.

A aby sme nezabudli, ak sa nebojíte konkurencie, popozývajte aj kamarátov, nech si spravia vlastný tím… :)

Reklama

heaven rest

Zatiaľ prihlásené tímy:

(1) PSSPH

(2) Nula bodov

(3) Špelunka

(4) (F)Entita

(5) Kopačka Na Prsa!

(6) Psovi nič

(7) Ženská inteligencia

(8) T&M&T

(9) Mom said I´m special

(10) Názov výmyslime až tam

QuizTime pre vás pripravujú Lukáš Osvald a Jakub Tomiš. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte tu na Facebooku alebo pošlite sms na 0911 184 286.

(red)

Populárne články