Connect with us

Koktail

Quiz Night je späť

Published

on

Reklama
Reklama

Pamätáte si zábavno-vedomostnú súťaž, ktorú pred niekoľkými rokmi organizovala jazyková škola C&M Languages? Legendárne stretnutia súťažných tímov sa budú v Piešťanoch konať znovu. Prvé z nich už v pondelok 23. septembra o 18.00 h U čiernej pani.

[singlepic id=47498 w=320 h=240 float=right]Na každé z týchto podujatí kedysi pravidelne chodilo okolo sto ľudí. Vytvorili šesť až desať členné družstvá, ktoré museli rýchlo a správne odpovedať na otázky z rôznych oblastí v angličtine aj slovenčine. Takmer na každej Quiz Night panovala napätá súťažná atmosféra, pretože vedomosti účastníkov boli veľmi dobré.

Tradíciu týchto spoločenských stretnutí chcú organizátori opäť obnoviť. Na septembrovú Quiz Night preto pozývjú nie len svojich študentov, ale aj širokú verejnosť. Kamaráti, kolegovia alebo spolužiaci môžu vytvoriť súťažné družstvá a pri zábavnej hre si zlepšovať angličtinu, ale aj popíjať pivo a ochutnať slávne chilli Craiga Brickmana.

Vstup na podujatie je voľný a registrácia vopred nie je nutná, stačí prísť v pondelok 23. septembra pred 18.00 h do Čiernej pani.

Reklama

(pr)

Populárne články