Úvod Koktail Pršať začalo až po prehliadke

Pršať začalo až po prehliadke

V sobotu 24. júla visel dážď iba na vlásku, a tak organizátori módnej prehliadky svadobných a spoločenských šiat zo svadobného salónu Ľubica celý deň sledovali oblohu a odháňali čierne mračná Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. Prehliadka sa napokon uskutočnila a rozpršalo sa až asi hodinku po jej skončení.

Hostia, ktorí zavítali do areálu na Staničnej ulici v Piešťanoch, kde salón sídli, mali možnosť zhliadnuť niekoľko desiatok modelov šiat 아이폰 펌웨어 다운로드. V prvej polovici to boli najmä spoločenské šaty značiek BELLA (Taliansko) a ĽUBICA, ktoré navrhuje majiteľka salónu Ľubica Dóczyová. Po prestávke hrali prím svadobné šaty a to značiek LA SPOSA (Španielsko), VENUS (Taliansko), ĽUBICA (Ľubica Dóczyová) 두둥실 내 새끼 다운로드. Všetko to dopĺňali pánske obleky značky JAVIER ARNAIZ (Španielsko) so swarovského komponentami a detské šaty. Vrámci prehliadky boli taktiež po prvý raz prezentované originálne ručne maľované šaty zdobené brúsenými kameňmi značky Preciosa 미니언 즈 파라다이스 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Pre tých čo sa prehliadky nezúčastnili a chcú načerpať inšpiráciu ako sa obliecť napríklad na svadbu, či už vlastnú alebo cudziu, prinášame bohatú fotogalériu 히오스 백그라운드 다운로드.

Autor: th   Foto: hug(o)photo – Tomáš Hudcovič

REKLAMA