Connect with us

Koktail

Projekt Otvor srdce – daruj knihu v našom meste funguje už päť rokov

Published

on

Reklama
Reklama

Už piaty rok si vďaka podujatiu OTVOR SRDCE – DARUJ KNIHU nachádzajú aj u nás pod stromčekom knižky vybrané deti z piešťanských základných škôl. Ak máte chuť sa pripojiť k darcom, stačí, ak kúpite niektorú z označených detských kníh v troch miestnych kníhkupectvách.

 „Tento projekt potrebuje chápavých a veľkodušných darcov, ktorí knižku pre neznáme dieťa kúpia a urobia tak radosť nielen jemu, ale azda aj sami sebe. Preto Vás prosíme, ak môžete podporte tento projekt. Možno aj Vaším pričinením a dobrou vôľou budú môcť pociťovať radosť z obdarovania aj tieto deti,“ myslia si organizátorky z Medzinárodného klubu žien (PIWC), ktoré v spolupráci so základnými školami, Spojenou školou z Piešťan, MsÚ Piešťany a miestnymi kníhkupectvami pripravili už piaty ročník projektu. Vybrané knihy nájdu záujemcovia v PANTA RHEI v Auparku, v obchodíku CENTRUM KNIHY na Winterovej ulici a v predajni KNÍHKUPECTVO PN Daniely Balošákovej na Rázusovej ulici. Knižky tam budú na ochotných darcov čakať do 20. decembra 2015.

mp-12-20-13-103985„Nasledujúci deň, 21.12.2015 o desiatej hodine v Piešťanskom informačnom centre knihy deťom spoločne odovzdáme. Na toto milé stretnutie Vás srdečne pozývame. Veď spoločná radosť je dvojnásobnou radosťou,“ dopĺňajú členky výboru PIWC.

Zdroj: Tlačová správa PIWC, foto: archív PNky

Reklama

Populárne články