Úvod Koktail Pripravte si šatky a nosiče, Piešťany budú súčasťou Medzinárodného týždňa nosenia detí

Pripravte si šatky a nosiče, Piešťany budú súčasťou Medzinárodného týždňa nosenia detí

REKLAMA
Knebl

Rodičia z celého Slovenska už štvrtý rok po sebe vstúpia do ulíc, aby spoločne oslávili radosť z nosenia svojich detičiek na počesť Medzinárodného týždňa nosenia detí Watman download. Tento rok sa po prvýkrát zapoja aj Piešťany a deti si budú užívať šatky a nosiče v termíne od 2. do 8. októbra. Do tohto ročníka sa zapojilo doposiaľ rekordných 50 miest z celého Slovenska a dokonca aj maminy žijúce v Írsku Download the document viewer. Spoločne pripravili nabitý program workshopov a pochodov. Očakávajú sa aj rekordy v účasti a zmeny v prospech nosiacich rodičov vyplývajúce zo spolupráce s poslankyňou Simonou Petrík, ktorá sa zároveň oficiálne stáva aj ambasádorkou pochodu v Bratislave Download Acronis True Image 2018.

14039903_10207030303058229_5549232892693932478_n

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Medzinárodný týždeň nosenia detí v Piešťanoch odštartuje v nedeľu 2. októbra o 15:00 workshopom viazania a nosenia s Adrianou Kráľovou, prezývanou Kengurka, kde môžete získať informácie o nosení, naučiť sa rôzne šatkové úväzy, zorientovať sa v širokom výbere nosičov, šatiek a nosičských pomôcok a následne sa bude pokračovať voľnou diskusiou s laktačnou poradkyňou Janou Michálkovou v materskom centre Úsmev na ulici Andreja Hlinku 41 v Piešťanoch lg전자 펌웨어 다운로드. Na workshop a diskusiu s laktačnou poradkyňou je vstup voľný.

kralova3_resize4_resize

Vyvrcholením Medzinárodného týždňa nosenia detí v Piešťanoch bude sprievod nosiacich rodičov, ktorý sa bude konať v utorok 4. októbra o 16:00, na ktorom by sme chceli verejnosti ukázať aké je nosenie krásne, jednoduché a vhodné naozaj pre každého Sad song download. Stretnutie sprievodu je pred domom umenia a následne bude prechádzať okolo Barlolámača, cez pešiu zónu až na Námestie Slobody. Týmto by sme do sprievodu radi prizvali všetkých rodičov, ktorí radi nosia svoje deti, čaká ich súťaž o veľmi atraktívne ceny Windows 95 iso download.

WD_2F75_resize

Medzinárodný týždeň nosenia detí je príležitosťou zažiť radosť z nosenia, stretnúť rodičov s podobným výchovným štýlom v Piešťanoch, naučiť sa niečo nové a zároveň priblížiť nosenie detí širokej verejnosti extraterritorial rights.

Medzinárodný týždeň nosenia detí uskutočnila prvýkrát v roku 2008 nezisková organizácia Babywearing International, Inc. (BWI), ktorá datuje svoj vznik do toho istého obdobia 예스 파일 다운로드. Podujatie sa odvtedy koná vždy začiatkom októbra a jeho cieľom je zvýšiť povedomie o nosení detičiek širokej verejnosti aj za pomoci médií, prostredníctvom workshopov a rôznych akcií edukovať ľudí v tomto smere, a v neposlednom rade spoločne osláviť radosť z nosenia 2018 포토샵 cc 다운로드.
15_resize-Zdroj: TN/Foto: TN, archív Adriana Kráľová – Jana Eviaková-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba