Connect with us

Koktail

Priaznivci Mercedesov pozor, prichádza Mercedes-Benz Tour 2012

Published

on

Reklama

Mercedes-Benz klub Slovensko pozýva všetkých milovníkov áut na ďalší ročník Mercedes-Benz Tour, ktorý sa uskutoční 14. až 16. septembra v Piešťanoch a okolí.

[singlepic id=34545 w=320 h=240 float=left]Tak ako aj predchádzajúce ročníky, je stretnutie určené pre všetkých priaznivcov a majiteľov vozidiel značky Mercedes-Benz bez rozdielu veku a vyhotovenia vozidla, tak pre oldtimery ako aj pre youngtimery všetkých typových vyhotovení.

Reklama

Pokiaľ ste fanúšikom značky Mercedes-Benz určite sa zastavte v sobotu 15. septembra medzi 16:00 a 19:00 h na Kúpeľnom ostrove, kde budú automobily vystavené. Okrem toho ich v sobotu dopoludnia možno stretnete vrámci „MB Tour Rallye“, keď o 9:00 h budú štartovať s pred hotela Magnólia a pôjdu do Brezovej pod Bradlom, ďalej na Bradlo k Mohyle Milana Rastislava Štefánika, odtiaľ do Polianky, Višňového, Čachtíc a potom do Bašoviec. O 15:00 h je naplánovaná spanilá jazda cez Piešťany od benzínovej pumpy na Orviskej ceste, cez Jánošíkovu ulicu, ďalej cez ulicu Pod Párovcami, Štefánikovu, Winterovu a pešiu zónu na Kúpeľný ostrov. V nedeľu sa vyberú na Kostolec.

Pokiaľ ste majiteľ automobilu Mercedes a radi by ste sa zúčastnili Mercedes-Benz Tour neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr na stránke Mercedes – Benz klubu, kde nájdete prihlasovací formulár a podrobnejšie informácie. Registrácia je možná až do 14. septembra 2012.

Reklama

[nggallery id=1885]

-inf-

Populárne články