Connect with us

Koktail

Pre zdravší a pohodlnejší život

Published

on

Reklama
Reklama

Kozub či domáca sauna patrili kedysi k luxusu pre horných desaťtisíc. Dnes odzrkadľuje tento spôsob vykurovania skôr racionálny prístup k rodinnému rozpočtu. A sauna? V severských krajinách je napríklad úplne bežnou súčasťou domácnosti. Prečo by ste ju nemohli mať doma aj vy? Má celý rad pozitívnych účinkov – posilňuje imunitu, ozdravuje telo i dušu, zlepšuje kvalitu života…

[singlepic id=35567 w=320 h=240 float=left] Investícia do kozubu nie je len módnym trendom, môže výrazne pomôcť rodinnému rozpočtu. Či už si vyberiete krbové kachle alebo vložky, ktoré dokonca umožňujú aj teplovzdušné vykurovanie ostatných miestností domu, ušetríte pri platbách za plyn či elektrinu. Pri výbere kozubu si dajte špeciálny pozor na kvalitu – je to investícia na dlhý čas a v hre je bezpečnosť a zdravie celej vašej rodiny. Obráťte sa na overených predajcov, ktorí ponúkajú iba top produkty renomovaných značiek.

Pre zdravie, krásu a pohodlie

[singlepic id=35568 w=320 h=240 float=right]Chladné večery nemusíte tráviť len pri blikajúcom ohni. S domácou saunou urobíte niečo aj pre svoje zdravie. Odbúrava stres, tlmí bolesť, uvoľňuje svaly, priaznivo pôsobí na akné či psoriázu, ale aj pri popáleninách či zápaloch. Domácu saunu môžete využívať aj ako regeneráciu po športe či ako miesto na relax po stresujúcom dni v práci. Už 15 minút denne dokáže zázraky. Nenechajte sa však nalákať na lacné materiály a nekvalitné prevedenia. Sauna je investícia na niekoľko rokov, preto si vyberte spoľahlivú a overenú predajňu.

Reklama

V ponuke obchodného domu DOMOSS nájdete napríklad infrasaunu Hyundai Lanzarote 2, kde si môžu pôžitok zo saunovania vychutnávať naraz dve osoby. Kabína je vyrobená z vysokokvalitného dreva hamlock z kanadského ihličnanu, ktorý fantasticky znáša teplotné zmeny. Súčasťou sauny je aj rádio s CD prehrávačom a USB vstupom a LED osvetlenie, ktoré môžete využívať ako svetelnú terapiu.

Obávate sa zložitej inštalácie? Nič nie je jednoduchšie. Saunu jednoducho, bez akýchkoľvek stavebných zásahov, postavíte kam potrebujete a zapojíte do zásuvky, o všetko podstatné sa postará sama – funguje v podstate ako samostatná miestnosť.

Infrasauna je vhodná terapeutická pomôcka aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom. Na rozdiel od klasických parných sáun sa v nej dosahuje nižšia teplota – len okolo 50 – 60°C, čím nezaťažuje srdce, no dokonale detoxikuje telo. Pre porovnanie, pri saunovaní v klasickej saune vylúčite v pote približne 95% vody, pri infrasaune je to len 85% vody a ostatné látky sú odpadom z detoxikácie – tuky, cholesterol, toxíny, jednoducho všetko, čo vaše telo potrebuje vyplaviť. Okrem zdravia prospieva aj vašej kráse. Za 30 minút saunovania spálite viac kalórií ako pri päťkilometrovom behu. A dokonca zmierňuje celulitídu!

Nájdite si na seba čas, doprajte si relax pri kozube s knihou či v saune pri dobrej hudbe, odmeňte sa po namáhavom dni. Investícia do pohodlia sa odzrkadlí na kvalite vášho života. Navštívte obchodný dom DOMOSS na Bratislavskej ulici a vyberte si z našej ponuky.

Text a foto: pr

Populárne články