Úvod Koktail Práce na hrade Tematín sú počas leta v plnom prúde

Práce na hrade Tematín sú počas leta v plnom prúde

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členovia občianskeho združenia Hrad Tematín a ich spolupracovníci ani v júni nelenili, vďaka čomu sa im podarilo urobiť poriadny kus roboty 사물의 비밀 다운로드. Na hrade stabilizovali okno na severnom paláci, začali s prácami na klenbe cisterny južného paláca, vypĺňali kavernu pod západnými oknami a urobili množstvo ďalších murárskych, či zabezpečovacích prác 타짜맞고 다운로드. V aktivite im nezabránili ani problémy s autami a nedostatok zrážok, ktoré sú dôležité pri hasení vápna.

11745626_10152828852856261_2764041792734168137_nPráce na severnom paláci sa pomaly dostávajú do svojej finalizačnej fázy a k ich dokončeniu zostáva domurovať kavernu a horné okienko 페인터 10 다운로드. Na tejto dominante hradu a pýche občianskeho združenia v poslednej dobe zapracovali najmä Peter Lader a Zoltán Vozák.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Výlet na hrad Tematín môžete začať na Bezovci, v obci Lúka alebo Hrádok Moyamo. Najvýhodnejšou je asi cesta z Bezovca po hrebeni, pretože trvá o približne hodinu menej ako ostatné trasy a navyše poskytuje vďaka trase po hrebeni krásne výhľady do okolia 카카오톡 데스크탑 다운로드. Je tiež fyzicky menej náročná, pretože prevýšenie sa pohybuje okolo šesťdesiatich metrov. Okrem prekvapenia spôsobeného množstvom vykonanej práce si môžete užiť aj pohľad na panorámu širokého okolia a vychutnať si krásny západ slnka 국악방송 다운로드.

IMG_0751_resize

-lt- foto: o.z 미션 디럭스 바이블 다운로드. Hrad Tematín

REKLAMA