Úvod Koktail Polievka zo srdca opäť nasýti bezdomovcov, pomôcť môžete zimným oblečením

Polievka zo srdca opäť nasýti bezdomovcov, pomôcť môžete zimným oblečením

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas mrazivých januárových dní sa vo farnosti svätého Cyrila a Metoda v Piešťanoch, ktorú vedie vdp. dekan-farár Mgr. Jozef Gallovič rozhodli pomôcť bezdomovcom a núdznym 환상수호전 다운로드. V stredu 11. januára sa uskutočnil prvý výdaj teplej polievky pod mottom “Polievka zo srdca”, ktorý napĺňa evanjeliové slová “ ….bol som hladný a dali ste mi najesť…“ Download dinosaurs on the Korean peninsula. Ďalší výdaj je naplánovaný na sobotu 14. januára a pokračovať sa bude aj v ďalšom týždni, keď sa ešte stále očakáva veľmi mrazivé počasie Naver Sports Download.

Bez názvu

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ľudia bez domova dostanú v priestoroch pastoračného centra na Nitrianskej ulici v čase od 13:00 h do 15:00 h teplú polievku a chlieb 태양의 후예 노래 다운로드. Jedlo na najbližšiu sobotu zabezpečuje reštaurácia Le Griffon, pričom už sa ozvali aj ďalšie prevádzky, ktoré chcú podporiť Polievku zo srdca v nasledujúcich dňoch happy birthday songs. Do organizácie a koordinácie aktivít sa zapojilo tiež Mesto Piešťany prostredníctvom pracovníkov odboru sociálnych a školských služieb mestského úradu a taktiež Trnavská arcidiecéza charita Wait and you. Profesionáli sa pripojili k aktivite a pomohli iniciatívnym farníkom zo zabezpečením potrebných vecí, rozdali teplé deky, oblečenie a rovnako pomohli s výdajom polievky i poskytli sociálne poradenstvo xf-adsk2017_x64.exe.

Ľudia bez domova majú v Piešťanoch možnosť využiť služby mestského zariadenia sociálnych služieb Domum, kde je funguje noclaháreň a útulok Visual Studio 2008. Počas mrazivých dní je zmenený režim noclahárne tak, že klienti môžu v zariadení zostať aj počas dňa. Aktuálne ich túto možnosť využíva šestnásť 슈퍼 혼두라 다운로드. V Piešťanoch na poli pomoci bezdomovcom a sociálne slabším pôsobí tiež Trnavská arcidiecézna charita, ktorá v priestoroch na ulici A. Hlinku neďaleko železničnej stanice okrem iných služieb poskytuje tiež potravinovú pomoc, oblečenie a sociálne poradenstvo 간편한 mp3 다운로드.

V prípade, že by ste chceli pomôcť aktuálne ľudia bez domova potrebujú hlavne teplé oblečenie rukavice, čiapky, šále, či vetrovky a deky, avšak najnedostatkovejším tovarom je zimná obuv. Tú treba najviac. Veci môžete odovzdať v zariadení Trnavskej arcidiecéznej charity, či Domumu, ktoré zabezpečia ich distribúciu.

-TS IS iFocus-

REKLAMA