Úvod Koktail Poďte vybehať vianočné dobroty a stráviť príjemný čas s rodinou

Poďte vybehať vianočné dobroty a stráviť príjemný čas s rodinou

REKLAMA

Cez Vianoce sme si všetci určite dopriali viac dobrôt ako inokedy. OZ Happy Move vás pozýva v sobotu 28. decembra vybehať koláčiky, šalát, či iné dobroty, ale predovšetkým utužiť rodinné väzbypri športe 2018 포토샵 cc 다운로드. Pripravili pre vás Family Run – rodinný beh s úsmevom.

Odhoďte tablety, mobily a príďte si zašportovať Photoworks v1 5. Family Run je tímový beh, keď podmienkou je účasť aspoň jedného rodiča. Pobeží sa z HC centra na Hlbokej ulici k Piešťanskému pivovaru na Lodenici a späť 영화 빅쇼트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Knebl

Pre účastníkov je zabezpečené občerstvenie v podobe gulášu, čaju či punču zadarmo. Každé dieťa navyše dostane malý darček. Tešiť sa môžete na dobrú hudbu a s tým spojenú náladu 궁귀검신 다운로드. Prvé tri tímy behu získajú cenu od organizátorov.

V prípade, že Perinbaba zabezpečí dostatočnú nádielku, tešiť sa môžete aj na súťaž v stavaní snehuliaka. 

Registrácia začína o 10:15 h 아바스트 프리 다운로드. Štart behu je naplánovaný na 11:00 h. Štartovné je 3 eurá pre dospelú osobu, deti štartujú zdarma. Výťažok zo štartovného je určený pre pohybovo hendikepovanú Terezku Petrgalovičovú na rehabilitáciu v centre Possibilitas Windows 10 kn download.

-inf-

REKLAMA