Úvod Koktail Poďte podporiť dobrú vec, útulok pripravil Jesennú burzu i Deň otvorených dverí

Poďte podporiť dobrú vec, útulok pripravil Jesennú burzu i Deň otvorených dverí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Útulok Piešťany zachráni ročne približne 800 psíkov a mačiek, niektoré sa vrátia k svojim pôvodným majiteľom, iným pomôže nájsť nový domov 레알팜 게임 다운로드. Ich celkový počet za 21 rokov fungovania už výrazne presiahol 9 000. Na sobotu 7. októbra pripravili zamestnanci v spolupráci s občianskym združením Kvas charitatívnu Jesennú burzu, výťažok z predaja oblečenia, obuvi, kuchynských potrieb, hračiek, posteľného prádla a rôznych dekoratívnych drobností poputuje na potreby psíkov a mačičiek 인벤터 2014 다운로드. Podujatie bude prebiehať v prípade priaznivého počasia v priestoroch komunitného centra ŽiWell a ak chcete podporiť dobrú vec, určite ho navštívte linux mint 다운로드. V nedeľu 8. októbra je na pláne Deň otvorených dverí, psíkovia sa od 11.00 hodiny potešia vašej prítomnosti, užijú si venčenie a budú vďačné za akúkoľvek materiálnu či finančnú pomoc windows server 2012 r2 language pack.

„Ak sa rozhodnete podporiť zvieratká, môžete tak urobiť priamo v útulku, psíkovia sa potešia vašej spoločnosti, venčeniu, granulkám a pochúťkam, prípadne finančnej podpore, ktorá bude použitá na ich potreby a každý darca dostane príjmový blok 탐식의 재림 다운로드. Začíname o 11.00 a pokračovať budeme až 16.30 hodiny. Pomoc pre tieto zvieratká je plne závislá na dobrovoľných príspevkoch, bez ktorých by útulky nemohli fungovať Jaehan Foreigner. Veríme, že aj v tento deň nás prídete podporiť do útulku, kde súcit, šľachetnosť a zmysluplná činnosť majú svoj význam,“ informuje Ľubomíra Baleková a zamestnanci útulku Download Coding Scratch.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Opustené a týrané zvieratá sú smutnou pečiatkou ľahostajnosti i nezodpovednosti ľudí a len vďaka nezištnej, odhodlanej práci a húževnatosti pracovníkov útulku sa im darí lepšie 윈도우 사파리 다운로드. Útulok Piešťany vznikol v roku 1996 ako reakcia na nepriaznivú situáciu v meste Piešťany a okolí, kedy bolo s túlavými zvieratami zaobchádzané nehumánne a väčšina z nich bola zabíjaná 태양은 없다 다운로드. Od jeho založenia ním do dnešného dňa prešlo viac ako 9 tisíc zvierat, drvivá väčšina bola umiestnená v nových domovoch alebo navrátená k pôvodným majiteľom Emmanuelle. Zvieratá tu nie sú utrácané, je o ne postarané až do svojho prirodzeného dožitia. 

-lt/Zdroj a foto: Útulok Piešťany-

REKLAMA