Úvod Koktail Plot pri Slovane skrášlia graffiti, tentoraz bude všetko legálne

Plot pri Slovane skrášlia graffiti, tentoraz bude všetko legálne

REKLAMA
Esesko

Plot okolo hotela Slovan bude 1. júna pri príležitosti Medzinárodného dňa detí dejiskom graffiti podujatia, ktoré mu dodá nový vzhľad 제이 쿼리 다운로드. Organizátori sa v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom mesta Piešťany rozhodli pre jeho skrášlenie, pretože naposledy bol pomaľovaný v roku 2005 a „exteriérové obrazy“ postupne podliehajú vplyvom počasia Peview. V stredu 31. mája prebiehala úprava plochy, pričom bolo potrebné odstrániť popínavé rastliny i odlupujúcu sa farbu a následne naniesť podkladovú vrstvu 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Podujatie bude prebiehať dnes od 8.00 až do večerných hodín, mali by sa na ňom stretnúť približne 15-ti writeri z rôznych končín Slovenska a zapojiť sa môžu i začínajúci graffiti nadšenci modern talking.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Myšlienka vznikla na vernisáži expozície v Dome umenia, kde sme vystavovali práce Piešťanského výtvarného klubu Sony Vegas 14. Debatovali sme tam s pani Martou Jurčovou, ktorá bola takpovediac frustrovaná z poškodzovania mestských budov nelegálnymi graffiti a dospeli sme k spoločnému rozhodnutiu, že by bolo vhodné využiť plot pri hoteli Slovan na legálnu akciu Rayman Forever. Hlavnou myšlienkou je nasmerovať mladých, aby svoje prvé pokusy realizovali na legálnych stenách a nešpatili nimi verejný priestor. Povolenie síce máme len na podujatie, ale boli by sme radi ak by tento plot mohli využívať aj v budúcnosti,“ povedal jeden z organizátorov podujatia Matej Vida 킬러 분식 다운로드.

Matej Vida je 25-ročný výtvarník pochádzajúci z Trnavy, ktorý sa už desať rokov venuje graffiti 도장 폰트 다운로드. V Piešťanoch mal v minulosti ateliér a v najbližšom období plánuje pôsobiť v Trnave. Podujatie financujú organizátori z vlastných zdrojov a môžu sa do neho zapojiť i začínajúci graffiti umelci z Piešťan, ktorí sa od skúsenejších kolegov určite veľa priučia Gyro3d download.

-lt/Zdroj: Matej Vida/Foto: lt-

REKLAMA