Úvod Koktail Pískanie, fŕkanie a hustá para, na Mikuláša prefrčí cez Piešťany Albatros

Pískanie, fŕkanie a hustá para, na Mikuláša prefrčí cez Piešťany Albatros

REKLAMA

Nielen deti, ale aj priaznivcov histórie a milovníkov parných lokomotív bude určite zaujímať dátum 2. decembra, kedy sa chystá mimoriadna Mikulášska jazda s parným rušňom 498.104 Albatros 무료 성경 듣기 다운로드. V minulom roku sa rušeň podrobil technicky a finančne náročnej oprave a aj preto sa bude môcť vybrať na náročnú trasu z Bratislavy, cez Malacky, Kúty, Skalicu, Sudoměřice, Veselí nad Moravou, Myjavu, Piešťany, Leopoldov, Trnavu a späť do hlavného mesta 피파17 다운로드. Albatros je momentálne jediná prevádzkyschopná lokomotíva svojho druhu, ktorá bola z výroby v závodoch Škoda Plzeň odovzdaná 24. decembra 1954 a cena rušňa vtedy dosiahla závratných 841 000 Kčs 닥터후 시즌1 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Predpokladaný odchod vlaku z Bratislavy je o 8.00 hodine a návrat o 20.00 hodine, podujatie spoločnými silami pripravili ALBATROS klub, ZSSK Slovenský Národný dopravca, České dráhy Národní dopavce, ŽSR a ZSSK Cargo Premier Pro 2.0. Cestujúcich čaká tradičné zápolenie v jedení koláčov a súťaž o NAJ cestujúceho, vo Veselí nad Moravou je pre nich pripravené prekvapenie v spolupráci Českými dráhami Smurf game. Bude možné využívať služby historického reštauračného vozňa a občerstviť sa počas celej jazdy, chýbať nebude ani tombola a súťaž v kreslení 한글 815 다운로드. Cena detského lístka (0.-15r.) je 25,-EUR a v cene je aj balíček od Mikuláša. Cena lístka pre dospelého je 33,-EUR.

Na túto mimoriadnu jazdu z dôvodu obmedzenej kapacity voľných miest (kvôli náročnosti trasy cez Kopanice) NIE JE možné rezervovať lístky Tudors. Iba uhradené lístky po pridelení variabilného symbolu budú mať potvrdené miesto vo vlaku. Objednávku vykonáte e-mailom na adrese albatrosklub@albatrosklub.sk 한글2007 그리기마당 다운로드. Úhradu je potrebné vykonať do 48 hodín od pridelenia v.s., inak bude v.s. neplatný a uvoľnený na predaj ďalším záujemcom.

Lístky je možné uhradiť aj v hotovosti v Závodnom klube Valčík na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave Fortune Harmony. Odporúčame si vopred overiť našu prítomnosť na tel.čísle 02/2029 4083. Uhradené lístky cez bezhotovostný styk si cestujúci môžu vyzdvihnúť : – osobne na Výstave železničných vozidiel , alebo -osobne v Závodnom klube Valčík, alebo – osobne ráno pred odchodom Mikulášskeho vlaku 뫼신사냥꾼 다운로드.

-red/Zdroj a foto: ALBATROS klub o.z. pri RD Bratislava hlavné-

REKLAMA