Úvod Koktail Pirátska párty – záver prázdnin ako sa patrí

Pirátska párty – záver prázdnin ako sa patrí

REKLAMA

Nábor pirátov na „Pirátskej párty“ prekonal očakávania. Je pravda, že počasie našim malým pirátom veľmi neprialo, ale aj tu sa preukázala ich statočnosť a oddanosť 인공 지능 장기 다운로드. Pirátska párty sa pre nepriazeň počasia z časti presunula do interiérových priestorov Materského centra Úsmev a časť podujatia využila priestory pred centrom I want to see and download.

Piráti, ktorí prišli na párty boli prijatí do tímu kapitána pirátov „Starého morského vlka“ sql server developer 다운로드. Získali pirátsku šatku, čim jasne deklarovali, že sa stali rovnocennými členmi slávneho tímu piešťanských pirátov.

Následne museli prejsť ťažkým výcvikom, v ktorom si zlepšili svoje všestranné schopnosti 가구 이미지 다운로드. Na začiatku ich čakalo nevyhnutné záchranárske školenie. Malí piráti zachraňovali topiacich sa námorníkov zo stroskotanej lode. Potom si zarybárčili, aby mali unavení piráti čo večerať Chariot. Vyskúšali si pozorovanie obzoru cez ďalekohľad a trénovali aj starostlivosť o svetlo na majáku. Precvičili si aj dávanie signálu námorníkom na lodi mávaním vlajky 비틀즈 노래 다운로드. Svoju statočnosť si otestovali pri útoku drzých žralokov a pri prekonávaní prekážkovej dráhy. Hladného Nema a iných morských živočíchov kŕmili farebnými „granulami – loptičkami“ a na svoje si prišli aj ukvákané žaby, ktoré si vďaka Ariel a jej pomocníkoch pochutili na rôznorodom hmyze PC app. Ariel nám na podujatí predstavila aj svoju mladšiu dcéru „Arielku“, ktorej to na podujatí neskutočne svedčilo (dôkazy o tom uvádzame vo fotogalérii :-)) 쿵쿵쿵 다운로드. Piráti si zlepšovali kondičku na vodnom hokeji a zhadzovaní kolkov vo forme palmy. Spongebob so svojou partiou s radosťou pripravil na večeru pirátom ulovené ryby a kačky, takže sa všetci mohli tešiť na veľkú hostinu Ravenfield Beta 6. Vrcholom celej párty bolo objavenie pokladu, z ktorého mali všetci neskutočnú radosť. No jednoducho naši malí piráti zažili i keď náročné, ale príjemné sobotňajšie popoludnie a tešia sa na ďalší ročník „pirátskej párty“ 키위 닷컴 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Materské centrum Úsmev ďakuje všetkým dobrovoľníkom, ktorý svoj voľný čas venovali deťom a ich rodinám, aby im spríjemnili záver prázdnin. Zároveň ďakuje všetkým partnerom a sponzorom podujatia, bez podpory ktorých by sa „Pirátska párty“ nedala zorganizovať v takomto rozsahu v akom bola.

MC Úsmev, Foto: -dd-

REKLAMA