Connect with us

Koktail

Piešťany Fashion Show Jeseň 2010

Published

on

Reklama

Vo štvrtok 28. októbra sa v Kursalone konal nultý ročník módnej prehliadky – Piešťany Fashion Show Jeseň 2010. Išlo o reklamno – benefičné podujatie, na ktorom boli predstavené modely piešťanských butikov Creation Vera, Bell´s, Kopány, Gaudí,  Dirt shop a spoločenské a svadobné šaty zo svadobného salónu Ľubica. Výťažok z dobrovoľného vstupného bude venovaný na pomoc ženám v núdzi prostredníctvom piešťanského medzinárodného klubu žien (PIWC).

[singlepic id=6376 w=320 h=240 float=left]Modely piešťanských butikov predvádzali mladé dámy, z ktorých pätica je aktívnymi členkami Piešťanského plaveckého klubu. O tom, že sa svojej úlohy zhostili so cťou svedčil aj potlesk a uznanie publika. Ku krásnym šatám, ktoré predvádzali, patrí aj dokonalý makeup a účes. O tieto dve dôležité súčasti imidžu sa postarali Kadernícke štúdio K2 Hair a Kozmetický salón Rudany Brezovskej.

Reklama

Konkrétne prezentované modely pozostávali zo širokej škály módnych typov a štýlov. Butik Creation Vera ponúka elegantné ošatenie ženám všetkých vekových kategórií [singlepic id=6385 w=320 h=240 float=right]s vlastným štýlom, vyznačuje sa kvalitou a módnou farebnosťou. Spoločnosť Kopány priniesla na módnu prehliadku športové i elegantné modely a módne doplnky známych značiek. Modely pre ženy, ktoré chcú vyniknúť oblečením s prepracovanými aplikáciami a farebnosťou, prezentoval butik s talianskou značkou Gaudí. Ďalšou predajňou prezentujúcou sa na Fashion Show bol obchodík Dirt Shop s módou orientovanou na ulicu a mesto predovšetkým pre mladých ľudí. Odevy, kabelky a kožené či kožušinové výrobky  prezentoval butik Bell´s.

[singlepic id=6419 w=320 h=240 float=left]Nasledovalo predvádzanie spoločenských šiat zo Svadobného salónu Ľubica. Všetky modely pochádzali výlučne z dielne tohto piešťanského salónu. Mnohé zo šiat boli celoplošne ručne maľované. A pretože každá slečna túži byť aspoň na jeden deň princeznou, a každá pani si rada na svoj svadobný deň zaspomína, aj na prehliadke v Kursalone nemohla chýbať prezentácia svadobných šiat. Svadobné šaty talianskej a španielskej značky s krásnymi čipkami a korálkovým zdobením vytvorili povestnú čerešničku na torte celej prehliadky.

Reklama

Podujatie obohatili svojimi vystúpeniami baletky zo súboru Bella a kapelka Black Apple. Drink pre návštevníkov ponúkla kandidátka na post primátorky Piešťan Katarína [singlepic id=6393 w=320 h=240 float=right]Cibulková, ktorá má rada peknú módu, a keď sa dozvedela o pripravovanom domácom podujatí, rozhodla sa ho podporiť.

Piešťany Fashion Show zorganizovali Kursalon a Katarína Malíková (firma ADDIRE), ktorá mimochodom vyhrala v roku 1991 v prestížnej súťaži SuperModel of the World, ktorú vtedy v Českoslovenku usporiadala agentúra Eileen Fordovej.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4akn7FbmPMg [/youtube]

Autor: Petra Adamcová  Foto: Tomáš Hudcovič – hug(o)photo agency

[nggallery id=248]

Populárne články