Úvod Koktail Piešťanský pivovar čaká na konci mája blšák

Piešťanský pivovar čaká na konci mája blšák

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priestory prvého poschodia Piešťanského pivovaru sa v sobotu 28. mája zaplnia najrozličnejším tovarom, skupina organizátorov totiž po dlhých rokoch opäť pripravuje blšák Vampire Hunter d Download. Ľudový trh ponúkne možnosť obyvateľom mesta zbaviť sa nepotrebných vecí, ktoré sa naopak pre niekoho stanú skutočnými pokladmi. Blšiť by sa malo od 9:00 približne do 13:00 a registrácia predajcov sa začne v stredu 18 nwc2.1 다운로드. mája o 9:00. Ak máte doma veci, ktoré by ste radi predali, určite s nahlásením nečakajte, pretože počet stolov je limitovaný na 25. Všetky potrebné informácie nájdete na facebookovej stránke 율려체 다운로드.

Blšák je v podstate komunitná tržnica, na ktorej môžete predať a kúpiť veci od výmyslu sveta. Od drobností, v podobe rôznych zberateľských predmetov, akými sú známky alebo hokejové kartičky, cez hračky, novú či zánovnú elektroniku, digitálky alebo nevynosené topánky, najrôznejšie doplnky potrebné pre chod domácnosti, až po oblečenie 빅 샤크 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Ak máte doma veci, ktorých sa chcete zbaviť, pretože vám len zavadzajú a získať pri tom nejakú hotovosť, bude Blšák v Piešťanskom pivovare tým správnym miestom. Predávať haraburdy nie je zakázané, no vítané sú skôr pekné a funkčné veci, pretože v opačnom prípade sa vám môže stať, že ich budete na predajný pult vykladať zbytočne 나혼자산다 다운로드. Naopak, ak si túžite zadovážiť niečo pekné za prijateľnú cenu, možno medzi tovarom nájdete veci, ktoré pre vás budú skutočným pokladom,“ informujú na facebookovej stránke podujatia jeho organizátori Download Android flash player.

Predávajúci sa môžu prihlasovať od 18.05.2016 od 9:00 zaslaním mailu na adresu blsakpiestany@gmail.com, pričom poplatok za jeden stôl je 2 eurá 아파치 index html 다운로드.

-lt-

REKLAMA