Úvod Koktail Piešťanský fotograf Marek Švančara prináša zaujímavý pohľad na krásy Slovenska

Piešťanský fotograf Marek Švančara prináša zaujímavý pohľad na krásy Slovenska

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Fotograf Marek Švančara z Piešťan sa spolu s priateľkou Katarínou Sivákovou rozhodol vytvoriť sériu videí s názvom Zážitkovo, prostredníctvom ktorých prezentujú krásy a zaujímavé miesta na Slovensku 닌텐도 마리오카트 다운로드. Ich vlogy, teda video blogy, majú tiež ukázať ľudom, že turistika nie je až tak náročná a motivovať ich k návštevám prírody. Seriál má zatiaľ štyri diely, ktoré mapujú cesty cez Prosiek do Kvačian a výstupy na Veľký Choč, Poludnicu i Čachtický hrad Mac Civilization. Okrem videí vznikajú na spoločných potulkách i jedinečné fotografie game booster.

spolu

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Celá myšlienka vznikla na základe podnetu, ktorým bola v minulosti spolupráca s kamarátom Erikom Ďurišom na videách, zameraných predovšetkým na fotografovanie 영화 넬 다운로드. Jednoducho mi chýbala činnosť, ktorá by spájala nielen natáčanie videí a fotografovanie, ale takisto aj moju vášeň pre chodenie po horách a turistiku ako takú Microsoft Explorer 11. V dnešnej dobe sú medzi širokou verejnosťou veľmi obľúbene vlogy, ktoré sa tešia popularite medzi mladými ľuďmi, preto nás s priateľkou lákalo vyskúšať to Pokemon Ruby. Dá sa povedať, že som ju do toho „namočil“ ja, pretože má takisto rada nové výzvy a objavovanie nových miest,“ približuje dôvody turistického vlogovania Marek Švančara Need for Speed Edge.

Každá z jednotlivých ciest je v niečom iná, niektoré túry sú o čosi náročnejšie a technicky ťažšie 칠협오의 다운로드. Často práve tie, pri ktorých sa tvorivá dvojica o čosi viac zapotí, ponúkajú pohľad na krajšie panorámy do širokého okolia. V turistike našli priestor pre aktívny oddych i možnosť trávenia spoločného času na horách, pričom fotenie a natáčanie nie je vždy podmienkou Download Crackapp.

kopce

„Myslím si, že takto zamerané natáčanie nie je ešte na Slovensku rozbehnuté, preto chceme priblížiť ľudom známe alebo menej známe lokality na turistiku i obyčajnú prechádzku yixin 다운로드. Predsalen, ak si pozrie naše video aj menej športovo zdatný človek, tak sa dokáže nadchnúť pre peknú prírodu, nekonečné výhľady, pôjde sa pozrieť do hôr a trochu vypadne zo všedného stereotypu. Na to je skvelé porovnanie, že túry sú vhodné aj pre dievčatá a nielen pre športovcov z posilňovne,“ dopĺňa Katarína Siváková.

kriváň-lt/Foto a video: Marek Švančara, Katarína Siváková-

REKLAMA