Úvod Koktail Piešťanskí skauti vytvorili projekt pre Sereď, podporte ich hlasovaním

Piešťanskí skauti vytvorili projekt pre Sereď, podporte ich hlasovaním

REKLAMA

Skautský 80. zbor Ginko Piešťany sa rozšíril o nových členov prvého oddielu skautov a skautiek Sereď, ktorý chce prispieť k skvalitneniu života v meste 디알도스 다운로드. Spolu s Piešťancami chcú postaviť nové netradičné ihrisko – štýlovú fit dráhu z prírodných materiálov v areáli základných škôl J.A ldplayer. Komenského a CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

PrekonajSamSebaSkauti s s projektom Prekonaj sám seba zapojili do grantovej schémy Komunitné projekty Nadácie VÚB 피닉스 다운로드. Projekt bol úspešný a hodnotením odbornej komisie sa dostal do výberu 3 najlepších projektov v Trnavskom kraji. Teraz ich čaká druhá fáza, ktorou je verejná hlasovacia SMS súťaž 마이크로소프트 공식 다운로드. Hlasovanie bude prístupné do 20. novembra. Víťaz získa grant v hodnote 10 000 eur na realizáciu svojho projektu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

 

Pomôcť im môžete hlasovaním na stránke www.vub.sk/komunitne-granty qlab 다운로드. Najskôr si treba zvoliť kraj TT a na projekte „Prekonaj sám seba, Slovenský skauting, 80. zbor Piešťany“ kliknúť na hlasuj. Zasielanie SMS správ je pre užívateľov bezplatné 오늘은 가지마 다운로드. Dôležité – podľa pravidiel je možné hlasovať z jedného telefónneho čísla len jedenkrát. Hlasovanie funguje v prehliadačoch Chrome a Internet Explorer 국민은행 로고 다운로드.
Skauting je celosvetová organizácia, ktorej cieľom je výchova detí a mládeže.
V skautingu sa deti a mladí učia nové a zaujímavé veci a nachádzajú si tu skvelých priateľov Open water download. Mladí sa učia pozitívnemu vzťahu k svojej vlasti, k svojmu mestu a prírode.
Skauting je pre ľudí, ktorí chcú prekonávať svoje limity – ponúka ľuďom bez rozdielu veku netradičné aj adrenalínové športy, či účasť na outdoorových aktivitách ako bicyklové výpravy, splavy či tábory vo voľnej prírode a zároveň sa aktívne podieľa na ochrane prírody Download chrome videos on your phone.

PrekonajSamSeba2Zdroj: Tlačová správa, foto: FB Slovenský skauting 80 Evil Ward. zbor Ginko Piešťany

REKLAMA