Úvod Koktail Piešťanská knižnica pozýva na Deň otvorených dverí, čítať budú Jobus, Banášová i...

Piešťanská knižnica pozýva na Deň otvorených dverí, čítať budú Jobus, Banášová i Nikodým

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Knižnica v Piešťanoch oslávila v minulom roku už 90. výročie svojho založenia. Pri tejto príležitosti pre svojich návštevníkov pripravila podujatie Deň otvorených dverí, ktorého súčasťou bol bohatý celodenný program One-touch download. S cieľom podporiť záujem o knihy a čítanie pripravuje knižnica aj 2. ročník tohto úspešného podujatia, ktoré sa bude konať v stredu dňa 2 steelheart 다운로드. novembra 2016. Deň otvorených dverí v knižnici bude zároveň sprievodným podujatím aktuálne prebiehajúceho Roku čitateľskej gramotnosti.

IMG_8358

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jeho súčasťou bude aj tentokrát literárne pásmo s názvom Čítame s vami, na ktorom prisľúbili účasť mnohé populárne osobnosti Download the cacao friends font. Zo svojich obľúbených detských kníh prečíta moderátorka Adela Banášová, alternatívny hudobník, šoumen a autor detských kníh Branislav Jobus, spisovateľka píšuca pre malých i veľkých Petra Nagyová Džerengová, speváčka, herečka a principálka Divadla HAAF Zuzana Haasová, moderátor a herec Martin Nikodým, či oceňovaný dizajnér, ktorého rukopis možno badať i v priestoroch knižnice, Michal Staško download dism.exe.

IMG_8247_resize

Popoludňajšiemu programu bude kraľovať klaun Adyno, ktorý ušiel zo slávneho cirkusu a dal sa na vlastné chodníčky, aby sa stal hudobným virtuózom subtitles for IM Hero. Vo svojej klauniáde predstaví Adrián Ohrádka z Teátra Komika Bánov žonglérske kúsky, ktoré všetkých – menších i väčších prekvapia svojou dômyselnosťou a vtipom 워너원 다운로드. Vychýrený figliar totiž žongluje aj s celkom netypickými predmetmi, ktoré za bežných okolností na žonglovanie nie sú určené.

Malí návštevníci by si nemali nechať ujsť ani hravé popoludnie s básničkami v Múdrej ponorke – interaktívnom priestore, ktorého spoluautorom je dopoludňajší hosť Dňa otvorených dverí Michal Staško 유니티 패키지 다운로드. Okrem interaktívnych podujatí návštevníka isto zaujmú i výstavy prebiehajúce v priestoroch knižnice, napríklad Dunajská kráľovná, výstava ilustrácií Bystríka Vanču z rovnomennej knihy Márie Ďuríčkovej Free one piece cartoons.  Ak chcete zažiť hravý a poučný deň v príjemnom prostredí, pozývame vás na Deň otvorených dverí v Mestskej knižnici v stredu 2. novembra 2016 Don't starve to iPhone.

-Mestská knižnica mesta Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA