Úvod Koktail Piešťanky štrikovali pre Afriku

Piešťanky štrikovali pre Afriku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dňa 16.6.2015 sa na terase piešťanského Kursalonu stretli členky PIWC a občianskeho združenia AkSen, aby sa verejne pripojili k celosvetovej charitatívnej akcii : „ Upleť štvorec „ ( Knit a Scuare) pre 1,5 milióna detí v Južnej Afrike Jumping free download. Cieľom je vytvoriť štvorec ľubovoľného vzoru, farby s rozmerom 20×20 cm. Upletené štvorce sa posielajú v balíkoch do Afriky, kde ich dobrovoľníci zošijú do diek Linux ftp folder. Na každú deku je potrebných 35 štvorcov.

Popoludní sa začali schádzať naše ženy, bolo krásne počasie. Na stoloch boli porozkladané vlny, ihlice háčiky, upletené štvorce 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Každá sa pustila s chuťou do práce a postupne pribúdali štvorce. Entuziazmus a elán týchto žien sprevádzal celé podujatie. Spoločné štrikovanie prítomných žien rozjasnilo ich tváre, dobrú náladu, vzájomné rozhovory z ktorých majú aj nové nápady Silicon Valley Season 4. Mnohé členky si opäť obnovili svoje zručnosti v štrikovaní a v háčkovaní a s radosťou zaúčali aj do tajov tejto kreatívnej práce aj ostatných návštevníkov, ktorí sa prišli niečo naučiť keynote version.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

IMG_2613

Občianske združenie Aksen sa vďaka obetavej a nadšenej koordinátorke, pani Marte Stanekovej zapojilo aj v rámci svojich pobočiek do tejto humánnej akcie 펀치 드렁크 러브 다운로드. Naše členky doteraz uštrikovali spolu 342 štvorcov, 22 čiapočiek, 3 pulovríky, 1 šál a 1 rukavičky, ktoré boli v balíkoch poslané na pomoc chudobným deťom v Južnej Afrike Download Bad Piggies.

IMG_2584

Touto cestou sa chceme poďakovať osobitne pani Magdaléne Cebecauerovej, prezidentke PIWC, ktorá akciu zorganizovala a všetkým dobrovoľníkom, ktorí nezištne pomáhali a pomáhajú denne pre dobrú vec Modern Family.

IMG_2619

Krásne fotografie dokumentujú vydarené podujatie 삼국지 11 무료 다운로드.

Autor: Ing. Zdenka Slezáriková

REKLAMA